Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mondjam már el?

Hogyan mondjam már el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nekem nagyon tetszik és el akarom neki mnodnai hog ymit érzek néha szemezünk,engem néz, néha rám ír fb-n,valóságban beszélgetünk 1 évvel idősebb vagyok mint ő.

El akarom már mondani de folyton csak hallogatom hogy vegym rá magam arra hogy elmondjam? Valóságban nem igen volna rá lehetőseg ezért fb-n akarom de nem merem help pls 14/F


2013. máj. 28. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj oda mond el.. Ha most nem leszel tökös legény később hisztis p*csa leszel és senkihez nem mersz majd oda menni
2013. máj. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak írd meg neki FB-n, hogy tetszik neked, ha élőben nem megy. Semmi rinya, semmi körítés, csak kedves szavakkal írd meg neki, hogy tetszik neked, ennyi. Onnantól már nála a labda. :)
2013. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!