Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én gondolkodom nagyon furán...

Én gondolkodom nagyon furán vagy ez mennyire van így jól? Leírtam ide az itteni ismerkedésről megfogalmazódott gondolataimat. Lent. (Hosszú)

Figyelt kérdés

Nos szerintem nagy butaság meggondolatlanul leszánalmasozni egy gyiken ismerkedő srácot. Hogy miért is?

Honnan tudod, hogy kicsoda ő?

Honnan gondolod, hogy loser és nem csak az a helyzet áll elő az életében jelenleg, hogy nincs módja ismerkedni (mert mondjuk olyan közegben él (akár tanya, akár község, akár kisváros, de még akár olykor a magányt felerősítő nagyváros is, dolgozik (mondjuk férfi brigáddal, vagy akármiféle olyan munkahelyen, ahol nők nincsenek)?

Ha nem tetszik az, hogy kiír valaki egy ismerkedős kérdést, akkor nem kell rá válaszolni, csak azért, hogy te elmondd a sajnálatodat és szánalmadat.


Oké érthető, hogy rendkívül sok kocka és önmagára minimális szinten sem adó srác siránkozik naphosszat a neten, hogy nincs barátnő és elég gyenge próbálkozásokat tolnak a lányok elé, de gondolj bele, ha lány vagy és éppen nincs senkid, de már nagyon szeretnél, te is próbálnál nyitni a világ felé. Ki-ki a saját maga módszereivel. Nem feltétlen azért ismerkedik valaki a neten, mert életképtelen és a valóságban nem tud (persze sok ilyen is van), ám mi van, ha a fentebb említett okok miatt nincs módja személyesen ismerkedni? Illetve azt hiszem, a modern technika ebben azért segíteni tudja az embert. Most gondolj bele, mennyi olyan pár van, akik a neten ismerték meg egymást. Ha ők kezdetben esélyt sem adtak volna az ismerkedésre a neten, akkor ma nem lennének együtt. Vagy, biztos vannak olyanok is, akik faluban laknak és tök normális srácok, lányok, csak épp az élethelyzetük miatt nem tudnak személyesen ismerkedni, illetve kicsit visszahúzódóbb típusúak és nincs nagy társasági körük. Nem mindenkinek van 1000 ismerőse, nem mindenki jár el bulizni és részegedni, nem mindenkinek van szüksége arra, hogy hetente mással keféljen meg járjon. Ezen kérdéseket megkérdező emberekről gyanítom, hogy otthonülő típusok, vagy csak kisebb társaságokba járnak el, ahol teszem azt, ha van is lány, már foglalt, és inkább értékelendő lenne az, hogy nem akarnak rámászni foglalt lányokra. De ettől persze ők lesznek a loserek. Mint mondtam. Biztos, hogy rengeteg tényleges loser van, de azok meg is érdemlik a loserséget, mert csak riánylni tudnak és nyafogni. Én magamat nem ide sorolom. Én nyílt vagyok, és kommunikatív. Csak épp a fentebb említett okok egyike miatt nem tudok a hasonló korosztályban egyedülálló, értelmes lányt találni.


Egy nagy adag prűdség van ezekben az ítélkező emberekben, mert miért is lenne gáz, ha valaki ismerkedni akar?

Illetve nagyon könnyen beszélnek azok, akik nincsenek rászorulva az ismerkedésre, mert évek óta boldog párkapcsolatban élnek és nem tudják milyen az, ha épp a holt pontodon vagy, mert már annyi ideje nem kérdezi meg senki, hogy hogy ébredtél, mit érzel, hogy vagy és nem hallja szót: Szeretlek!

Jól lakottan könnyű az éhezésről beszélni. Milyen bölcs és igaz mondás. De persze, akik jól vannak lakva, fogalmuk sincs arról, hogy milyen kellemetlen tud lenni a szeretetéhség és az, hogy nem találsz egy hozzád hasonló szellemiségű, gondolkodású lányt, akivel még adja isten küllemre is kiegyeznél, ahogy ő Veled.


Szóval én azt mondom, mindenki fogja be a száját, aki csak romboló hozzászólást képes írni, mert egy dolgot ne felejtsenek el: Ti is lehettek még a mi helyünkben!


2013. máj. 29. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert, mint látod,nemcsak az én véleményem. Attól, hogy azénvéleményemet oltod, még nem lesz hamis....tanuld meg elfogadni az igazságot, vagy ha nem akarod elfogadni, tegyél ellene
2013. máj. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben igazat adok a kérdezőnek, kiegészítve a 4-es válasszal. Aláírom, hogy rengeteg itt a gyökér, de ugyanúgy, mint máshol, itt sem általánosítanék.


Nem kimondottan ismerkedési céllal járok ide, hanem mert hosszú a műszak, valamint érdekesebb, mint a gépet nézni, azt az elmúlt 6 évben éppen eleget láttam :) de ha úgy alakul, ám legyen :)

2013. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!