Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha naponta leszólítok 100-200...

Ha naponta leszólítok 100-200 nőt, akkor mennyi a valószínűsége, hogy bejövök az egyiknek?

Figyelt kérdés
Külsőre olyan átlagosnak mondanám magam, nagy dumás viszont nem vagyok. És még sose szólítottam le idegen lányokat ismerkedés céljából, itt az ideje.18/f
2013. máj. 29. 11:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azt mondják a nagy csajozóművészek, hogy csak az első pár elutasítás a sz@r, aztán már lepereg az emberről és nem érdekli mások véleménye. Szóval attól még, mert nem jövök be egy csajnak nem zárja ki, hogy a következőnek bejöjjek.
2013. máj. 29. 12:01
 12/27 anonim ***** válasza:

Ő te valami puás vagy vagy mi?

Öcsi így magad alatt vágod a fát :/

2013. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Mi a baj a puával? miért vágnám így a fát? Szerintem azzal vágom a fát, ha nem csinálok semmit, ha próbálkozok azzal csak javíthatok a helyzete.
2013. máj. 29. 12:04
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

ahelyett, hogy ezt számolnád ki, miért nem csajozol:) amit ki sem lehet számolni, mert ez egy baromság


ha tetszik valaki, aki tök mindegy, hogy túl szép e hozzád, menj oda legroszabb esetbe lekoptat

2013. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Tehát az vagy :/

Azért nem így megy az ismerkedés.Leszólítok 100 csajt majd bejövök valakinek.

Kevésnél kell próbálkozni akiknél érzed lehet sikered és tetszik is

2013. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Jó, csak hogy mire számítsak kb? Mert ha az esélye 1% akkor százból egynek sikerülni kell, de ha arra számítok, hogy 10/1 nek bejövök, vagyis 10%, akkor lehet, hogy csalódok mivel kevesebb lett
2013. máj. 29. 12:06
 17/27 A kérdező kommentje:
Szökőévente egyszer van olyan, hogy érzem, hogy bejövök a csajnak meg tetszik is. Szóval ez felejtős :/
2013. máj. 29. 12:07
 18/27 anonim ***** válasza:

Hagyd mert ezt az idióta elgondolást és számokat.

Ösztönből csináld ne számok,százalékok alapján.Úgy persze,hogy nem lesz semmi.Érezd a vadászat izgalmát akkor érted meg a csajozás igazi lényegét

2013. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem 20-30 elutasítás után az egész női nemtől is elmegy a kedved. Vagy a lányok fogják látni rajtad, hogy csak kényszerből csinálod az egészet.


Budapesten laksz vagy másik városban? Mert ha egy kisebb helyen, elég hamar híred meg, és közröhej tárgyává válhatsz, mint a srác, aki mindenkihez odamegy az utcán...

2013. máj. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Bezzeg, ha egy alfa hím megy oda egy nőhöz, tehát az a tipikus csábmester "rosszfiú" az bezzeg természetes. Az átlagember meg csak ne szólítgasson le senkit. Persze, majd pont figyelem ahogy elhappolják előlem a jó nőket, miközben én nem csinálok semmit....
2013. máj. 29. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!