Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a fiúk...

Miért van az, hogy a fiúk csak barátként tekintenek rám?

Figyelt kérdés
Rengeteg fiú barátom van-ne értsetek félre, lány is akad, jó pár, de valamiért a srácok csak a legjobb barátot látják bennem...megvigasztalom őket, tanácsot adok nekik, ott vagyok, ha jó kedvük van, látom ha sírnak. És tudom, hogy ezt nagyon kevés ember tudhatja magáénak, de soha nem úgy néznek rám...és most se értsetek félre, nem azt mondom, hogy szép vagyok, mert nem vagyok, de volt már srác, aki megdicsért, aki akart valamit, de az értelmi szintje a pincében bukdácsol. Soha nem úgy néznek rám a fiúk...soha. Mit csinálok rosszul?

2013. máj. 27. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mivel fiatal vagy, így: 1. ne aggódj még azért ilyeneken, egyszer úgyis lesz valaki, (talán hamarabb, mint gondolnád), és 2. hozzám túl fiatal lennél, meg amúgy sem lakunk közel egymáshoz.

De ne aggódj, lesz valakid! csak türelem!

És az ilyen "barátokat", ismerősöket hanyagold inkább, mert csak az energiádat szívják el, miközben semmit nem nyújtanak cserébe!

29 F

2013. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kéépet. Légyszi.
2013. máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van és ehhez és tudom magamról, hogy szép vagyok. (Magam nem hiszem el, de minden egyes fiútól megkapom.)
2013. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Kapok képet? :)
2013. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez nem annyira a külsőn múlik, inkább a kisugárzáson. Ezt nem tudhatom, de lehet, hogy te magad már úgy közelítesz, hogy "legyünk barátok", így bevéded magad az esetleges visszautasítás ellen. Azt kapod, amit adsz. Esetleg te magad fiús vagy. Kérdezd meg otthon, hogy fiúnak vagy lánynak vártak-e.
2013. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 nes. válasza:

Én is ugyanebben a cipőben járok de szerintem az a lényeg, hogy veled is bánjanak úgy mint te velük és ne engedd hogy kihasználjanak bár ezt azért kétlem...ha meg te így jól érzed magad velük akkor ne gondolj az ilyenekre mint amit az első pár kommentelő írt...

Nekem is három legjobb barátom fiú és olyanok mint a testvéreim. Olyan dolgokat is meg tudok velük beszelni amiket nem is gondolnátok. És én például úgy vagyok hogy ameddig jól érzem így magam addig hadd maradjon:)


Amugy meg az ilyen tényleg ritka de az én életemben nagy kincs és szerintem nálad is;)

2013. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Lánynak vártak, az, hogy fiú leszek, fel sem merült. Fiú néven sem gondolkodtak. Fiús meg nem nagyon lehetek..hosszú, hullámos hajam van, általában lányosabb ruhákat hordok, nem viselkedem úgy, mint egy emo vagy mint egy rocker...átlagos lány vagyok. Egy kis művészeti beütéssel. ;)
2013. máj. 27. 21:43
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os! :)

Nagyon aranyos vagy, nekem is kincsek és nem velük van bajom. Ugyanúgy megosztom velük a problémámat és a világ minden kincséért nem cserélném el őket, a többi sráccal van bajom. A barátaimat imádom. 

2013. máj. 27. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!