Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális ha egy 14-14,5 éves...

Normális ha egy 14-14,5 éves lány egy 17 éves sráccal jár?

Figyelt kérdés
A kérdésben benne van a lényeg, de nagyjából annyi, hogy a középiskolában ismerkedni szeretnék és a velem egyidős srácok nem elég érettek.
2013. máj. 26. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen normális
2013. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem, ha ezt itt kell megkérdezned.
2013. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát elég fiatal vagy de a srácok még annyi idősen sem normálisak ez tapasztalat az ismerőseim 80% idióta :D

17/f

2013. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki én is 17 vagyok de attól még én sem vagyok érett XD
2013. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A világ egyensúlyát az idóták billentik meg. :/ ismerkedhetsz velem is ha akarsz. Legalább korban közelebb állok hozzád.

15/f

2013. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de, azért már 17évesen normálisak általában:) am jó ez így:Pp szerintem járjatok:))
2013. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abszolút normális. A lányok előbb érnek.
2013. máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó hogy ezt többen így gondoljátok, mert tényleg van idősebb srác akit kedvelek, de ha nem lenne, ez akkor is jót jelent, hiszen jóval tágabb körben ismerkedhetek. amúgy lenne itt valami még: az oszt.társaimnál kb fél évvel fiatalabb vagyok. magyarul én vagyok ott a legfiatalabb. nem bukdácsoltam, csak szimplán fiatalabb vagyok. ez jelenthet gondot később a fiúk és egyáltalán az ismerkedés terén? nem, nem hülyeségből kèrdezem, tényleg zavar a dolog.
2013. máj. 26. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!