Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hátrány csajozásba a férfias...

Hátrány csajozásba a férfias kinézett?

Figyelt kérdés

tudom hogy furán hangzik a kérdésem

de mintha azt vettem volna észre hogy vékony legyél semmi izom ne legyen rajtad idióta fejed legyen.

ha meg széles a vállad van azért súlyod is egy kicsi és izmos vagy nem kellesz nekik 22 éves fiú vagyok

baráti körömből többen osztják ezt

fejtsétek ki mit gondoltok erről



2013. máj. 26. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nőt akarsz, tiniknek a vékony 50 kilós pasik jönnek be, húsz felett már megoszlik, 30 felett meg már a férfias külsőt részesítik előnyben.
2013. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ahha hát én most egy 16 évesnél próbálkoztam , eddig nyegle emberekkel volt de állítólag tetszenek neki a erős fizikumúak is tetem egy próbát hát úgy dobott ki mint macskát sz..ni

és ilyen idióta emberekkel jött össze anno is ,aki mondjuk 22 éves de értelmes mondata nincs és csont vékony de menőzik

2013. máj. 26. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislányoknak a nyikhajok jönnek be, a nőknek meg a férfiak. Ennyi.
2013. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor én sose fogok tetszeni a velem egykorú lányoknak :( 16/F
2013. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, erre azt tudom mondani, hogy van aki izomra gyúr, és van aki agyra :-P Na jó a bunkózást félretéve, hol laksz, mert akkor odaköltözöm! :-D

Felénk az a divat, hogy legyél kigyúrt kétajtós szekrény különben szóba se állnak veled.

2013. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. De a helyesírás ismerete sem!
2013. máj. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
épp hogy előny és nem hátrány!
2013. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hát azért ilyet is ritkán hallani. :D Sajnos tényleg sok lánynak a vékony már-már csajos pasik jönnek be, és én, mint lány ezt nem is tudom megérteni. Nekem valahogy mindig a férfias pasik jöttek be és nem is értem, hogy hogy tud valaki férfiként tekinteni egy olyan fiúra, akinek vékonyabb a dereka és keskenyebb a válla, mint neki. Egy férfi legyen férfi. De hát ízlések és pofonok. Pedig én is fiatal vagyok, de egyszerűen nem tetszenek a "férfiatlan" pasik.


16/l

2013. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!