Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Duci srácként, hogy ismerkedje...

Duci srácként, hogy ismerkedjek? Mert a lányokat mindig kigyúrt idiótákkal látom és ahányszor lépek egy lány felé mindig azt mondják jószívű vagyok meg kedves de csak barátként gondolnak rám

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Fogyj le.

Ha nem megy, akkor keress olyat, aki a dagi pasikat szereti. Mondjuk ezek általában dagi lányok szoktak lenni. De gondolom ez téged nem zavar.

2013. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert azoknak a csajoknak épp nem te jöttél be, az még nem jelenti azt, hogy minden nőnek az izmos srácok tetszenek. Hidd el van olyan, hogy csinos csajnak kövér srác. Szerintem sok múlik a kisugárzáson. Ha nem tudsz vagy akarsz változtatnia külsődön, akkor fogadd el magad és legyél magabiztos. Az már fél siker.
2013. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak az a problémád, hogy dundi vagy, akkor szerencséd van. Ez ugyanis különösebb nehézség nélkül orvosolható probléma!
2013. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1. Fogyj le!

2. Ne általánosíts, nem minden sportos pasi idióta. Itt nem az izomagyúakra gondolok, de sok értelmes, jófej férfi sportol rendszeresen, amitől jól is néznek ki.

3. Sajnos az a rossz hírem, hogy általában a nők a testesebb pasik közül azokat kedvelik, akik izmosak, de amellett van rajtuk felesleg is. A plazmaszerűen elhízott, lógó hájú tinisrácoknál kevés kiábrándítóbb van...


Amit tehetsz, sportolsz valamit. Ne a szélsőségekre hivatkozz, hogy neked nem az az életcélod, hogy izomagyú legyél, meg azok úgyis ostobák. Légy normál, egészséges testalkatú, annál több nem kell.


Az emberek nem azért nem vonzódnak az elhízottakhoz, mert trendi az ízlésük, hanem mert úgy van hangolva az agyunk, hogy az egészséges külső tessen. Ez biztosítja az egészséges életvitelt, a nemzőképességet, a hosszú életet, azaz mindent, amit egy ember a párkapcsolatától fizikai szinten vár. A lelki oldal a másik fele, az ilyen jellegű vonzalom lehet, hogy annyira erős, hogy ellensúlyozza a külső hátrányait.


De alapvetően az élet más területein is előny, ha normál alkatod van: egészség, könnyű mozgás, egyszerűbb ruházkodás stb. A nők vonzalma csak hab a tortán. :)


27N

2013. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress normális nőt, nyugi, ők szabadok, mivel a pasik a qrvákat szeretik!
2013. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is hasonló cipőben járok mint te és én is ezt tapasztaltam és az a baj az egésszel hogy normális csaj nincs...ha van akkor meg nem engem (minket) akar...
2013. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!