Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a baj velem? Nem...

Fiúk! Mi a baj velem? Nem vagyok önbizalom hiányos, csak nem értem, hogy miért nem fogom meg a korosztályom. (16-20)

Figyelt kérdés
A szitu a következő:Bizonyos okok miatt hamar benőtt a fejem lágya így letisztult öltözködési, sminkelési szokásom van; jól tanulok; sok diákot ismerek, de a tanárokkal is megtalálom a közös hangot. Elég ambiciózusnak ismerhettek meg. 169 cm/ 51 kg vagyok, sportos alkat, de ízig-vérig nő. Rövid szőke egyenes haj+kék szem. 16/L

2013. máj. 25. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Férnél vagy? Mi a bajod? :DDD
2013. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
xDD ahogy így végig olvastam a kérdést, és a válaszokat, rám jött egy kisebb röhögőgörcs...és valóban irritáló vagy, ez így gépen át is lejött...ha tévedünk, és igazából egy édes,a világ legszerényebb lánya vagy, bocsi, de nem félek ettől. Olyan mintha össze-vissza beszélnél.Nem érted miért nem fogod meg a korosztályod.....de azért:FÉRJNÉL VAGY??stb,stb... XDDD
2013. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

16 évesen férjnél lenni... elvileg lehetséges, úgyhogy inkább az a kérdés: ez komoly?

Mert a válasz az alapkérdésre eléggé más akkor ha tényleg, és akkor ha ez poén volt.

2013. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!