Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mi a baj velem? Nem...

Fiúk! Mi a baj velem? Nem vagyok önbizalom hiányos, csak nem értem, hogy miért nem fogom meg a korosztályom. (16-20)

Figyelt kérdés
A szitu a következő:Bizonyos okok miatt hamar benőtt a fejem lágya így letisztult öltözködési, sminkelési szokásom van; jól tanulok; sok diákot ismerek, de a tanárokkal is megtalálom a közös hangot. Elég ambiciózusnak ismerhettek meg. 169 cm/ 51 kg vagyok, sportos alkat, de ízig-vérig nő. Rövid szőke egyenes haj+kék szem. 16/L

2013. máj. 25. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebből még nem derült ki sok minden.
2013. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ízig-vérig nő 16 évesen? Ne röhögtess már. Sminkelhetsz te letisztultan, öltözködhetsz csinosan, visszafogottan, nem ennyiben merül ki a nő fogalma.
2013. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az önreklámozásban jó vagy, azt látom.
2013. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ízig vérig magába forduló öntelt tinicsaj. :) De semmi gond, ez a tinikor része... Minden gyerek egoista, mert ez a gyerekek dolga. :)
2013. máj. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2. lehet, hogy nem, de a következők tények: 20/18 srácot bármelyik buliban megkapok, de a csórók mindig üres kézzel távoznak, csak hogy a hírnevemen se essen csorba. 12 éves koromban már önálló háztartást vezettem külföldön, és mai napig itthon is sok minden az én feladatom. Köszi a kommenteket, de egy osztálytársam pont most világított rá, hogy azért nem próbálkozik senki, mert férjnél vagyok :D (néha tökre elfelejtem) :D

3. köszönöm

2013. máj. 25. 19:02
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a bajod??
2013. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"hamar benőtt a fejem lágya"

Ez a kérdésből és a kommentből nem így néz ki.

2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

17 évesen egyedül élek. Vezetem a háztartást, suliba járok, mellette melózom. Csinosan öltözködöm, nem vagyok egy ronda lány. Oké az alakom nem a legjobb, de sportos vagyok.

Mindenki imád, mert barátkozós típus vagyok, nincsenek ellenségeim. Mégsem kellek egy fiúnak sem komoly kapcsolatra. Viselkedésem és kinézetem alapján általában 22-nek néznek. 20+-os fiúk közül bárkit megkapok, de csak 1 éjszakára. Nem vagyok válogatós, csóróság nem hátrány!

Akárhogy is nézem, nyertem b*zzmeg..;DDDD

2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú, de jó, versenyezzetek...
2013. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

lány vagyok, de azért ideírok..

nagyon irritáló személyiséged van, pf :)

el ne szállj magadtól..

2013. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!