Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet meleg rendőrsrácokka...

Milanr kérdése:

Hol lehet meleg rendőrsrácokkal, katonákkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, bejönnek az egyenruhás rendőrök (ill katonák). Eddig nem igazán találtam ismerkedős oldalakon. Az utcán meg csak nem szólíthatok le egy járőrt, hogy véletlen meleg-e, és bejövök-e neki...

2013. máj. 24. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Árulj fánkot.
2013. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Kék osztriga.
2013. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
ezeket ha lehet kiszűrik még az elején N
2013. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
bizony, ezt szűrik. biztosan van azért egy-kettő, aki titkon az, de a honvédség és a rendőrség kötelékében max olyanok lehetnek, akik nem vállaltan melegek, tehát nem fognak b.zibárokba járni, meg meleg társkeresőn regisztrálni. szóval ez bukó, tegyél le róla, keress egy rendes meleg srácot és egy jelmezkölcsönzőből szerezz egyenruhát, amibe alkalomadtán beöltözhettek, ha mindkettőtöknek kedve van hozzá. :D
2013. máj. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy rendőr illetve katona nem mindig van egyenruhába, neked meg azok tetszenek..így szerintem értelmetlen a dolog.
2013. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olvastam pár napja egy cikket, hogy ~4000-en vannak. Volt egy aki nyíltan felvállalta, és nem érte emiatt semmi negatívum, ill több meleg kollegája is megkereste tanácsokért. Szóval biztos van pár, csak nem reklámozzák - ez is nehezíti a dolgot.

A fánkra meg rendőrruhára nem gondoltam még:)

2013. máj. 24. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt is tudsz! Tavasszal biztonsági őr tanfolyamon voltam, tehát ha biztonsági őrként dolgozok akkor már én is az ideálod leszek :P
2013. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Rohadt homogén!!
2013. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
homogén? :D
2013. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
azt mondja homogén xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2013. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!