Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akarhat?

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bejön.Tavaly megtudta, hogy odavagyok érte (nem tőlem), és utána mindig köszönt nekem vagy mosolygott rám.Nem lett belőle semmi, szóval idénre teljesen sikerült kiverni a fejemből.De mostanában mindig azt veszem észre, hogy nézeget és ott van a közelemben, és ilyenkor elég hangosan beszél, vagy, ha a barátaival van és pont mellettem megy el, mégha nem is ő beszél, inkább megszakítja őket és mond valamit elég hangosan.Nemrég közös ismerősökkel elmentünk együtt egy cukrászdába, elég kínos volt, de valahogy kibírtam és csak néha néztem rá, de akárhányszor ez megtörtént, mindig azt vettem észre, hogy rajtam van a tekintete.

Mindketten 18 évesek vagyunk, nekem még sosem volt barátom.(A srác nem egy partizós típus és nem is szokott hangos lenni.)

Válaszadóknak megy a zöld kéz :)


2013. máj. 22. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk.
2013. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki...? ez a tippem
2013. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Tetszel neki :D
2013. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy srác"


Dugni

2013. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Tetszel neki!:)
2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem is bejöhetsz neki
2013. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd félre és kérdezd meg tőle mert ha nem kommunikáltok soha nem fog kiderülni. Az biztos, hogy tetszel neki de lehet hogy zavarban van és meg se mer szólítani jobb ha a dolgok elé mész vagy várhatsz még éveket, hogy ő lépjen de valószínű, hogy nem fog.
2013. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!