Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat? Vagy mit nem?...

Mit akarhat? Vagy mit nem? Légyszi olvasd el!

Figyelt kérdés

Pár hónapja jár a sulinkba egy srác,(azonos évfolyam)de még egyszer sem beszéltünk,kivéve most,hogy ő is ment arra a versenyre,amire én.Egész napos volt a program,és egész idő alatt nagyon jól elvoltunk,mintha ezer éve ismerném, nem is úgy lett volna ,hogy eddig nem is váltottunk 2 szót sem. Hamar leesett,hogy tetszem neki,a nap vége felé meg már nem okozott gondot az sem,hogy kimondja.(persze nem szó szerint)

Aztán elpöttyintett egy olyat,hogy lehet nem kéne erőltetni stb,megvagyunk egymás nélkül,ilyeneket. Ez volt az értelme. Miért? Az egy dolog , hogy nem viszonzom az érzéseit,de nem hiszem, hogy annyira feltűnőn mutattam volna ki. Meg aztán,ha valaki tetszik az embernek,akkor azért küzd,és nem mond ilyeneket,ráadásul ki is mondta,magukban szokták ezt tartani...A lényeg, hogy én nem szeretném ez után a nap után elveszíteni...megtartanám barátnak.



2013. máj. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ezt nem szeretné,mert nem tudna "csak" barátként tekinteni rád.
2013. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van...egyértelmű,hogy azért nem is szól hozzám,ha meg én hozzászólok egyből leráz,(látszik is rajta) mert bejövök neki,de tudja, hogy nem járhatunk,és túl nehéz lenne neki barátként tekinteni rám...

Csak az a probléma hogy rosszul esik nekem...mert sokat lehet vele nevetni,nagyon jó fej stb. Komolyan,egy napot 'voltam vele' és hiányziiiik....

2013. máj. 23. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem egy kicsit hagyd, hátha lecsillapodnak benne az érzelmek, aztán próbálj meg vele újból barátkozni, mert így naon rossz lehet neki
2013. máj. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!