Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakivel neten nagyon jól...

Ha valakivel neten nagyon jól elbeszélgetünk, bizalmasabb dolgokról is, mennyi az esélye, hogy élőben működjön a dolog és esetleg kapcsolat legyen belőle?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De basszus te kérdezted így, a fenébe is....Nem azt kérdezted, hogy nekem volt-e ilyen tapasztalatom...


Igen, nekem volt, és mi fél éve együtt vagyunk.

2013. máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Pavel Proctor:

Ilyen mélységben nem mennék bele, én csak egy mezei bölcsész vagyok.


Kérdező: azt kérdezted, mennyi az esélye, én meg válaszoltam. Tedd fel normálisan a kérdésed, és akkor majd jönnek normális válaszok. De hülye kérdésre hülye válasz.

2013. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Aki akarta, az megértette így is a kérdést, aki meg csak kötözködni akar, az bármibe beleköt. ;)
2013. máj. 21. 23:32
 14/17 anonim ***** válasza:
50%-nál nagyobb.
2013. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
3 és fél éve vagyunk együtt a párommal, neten ismerkedtünk, életem nagy szerelme, nekünk működik :)
2013. máj. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A netes beszelgetesek nekem nem jelentenek semmit.Meg egy randi sem.Csak a 3.vagy a 4.talalkozasnal mar igencsak elgondolkozom a folytatason.Ne lovald bele magad!Mert csunyan pofara lehet esni,plane ha csajszi aranyosan kedvesen viselkedik mindenkivel.:)Tehat a kerdesre a valasz noi szemmel semmi.Hacsak nem talalkoztatok eloben mar.20/L
2013. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Én vagyok a lány...

Nem élem bele magam, mert tudom, nagyon sokat számít a kisugárzás, de azért jó volt pár tapasztalatot olvasni. :)

Így kicsit optimistább vagyok. :))

2013. máj. 22. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!