Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálják ezt a fiúk?

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés

Szerintetek mért csinálják azt a srácok, hogy valakivel nagyon jóban vannak, talánk kezd kialakulni valami köztük, utánna meg szépen lassan kezdenek úgy csinálni mint ha nem is érdekelné őket az a lány.nem írnak a csajnak, nem keresik a csajt meg ilyenek.


Kíváncsi lennék :)


20L



2013. máj. 20. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"hogy valakivel nagyon jóban vannak, TALÁN (azaz sose) kezd kialakulni valami köztünk"


"utánna meg szépen lassan kezdenek úgy csinálni mint ha nem is érdekelné őket az a lány"


talán mert húzod az időt :D

2013. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy idő után mindenki unalmas, ha elfogy a közös téma és nincs szex.
2013. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezt értem, köszi a választ. Nem húzom az időt csak nem értem miért várják el a fiúk, hogy egy lány fusson utánnuk.
2013. máj. 20. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Gonoszak vagyunk, remélem fel tudod dolgozni.
2013. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, fel tudom :) csak szerintem ezt nem minden lánynak tetszik. Legalábbis nekem nagyon nem :)
2013. máj. 20. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az lehetett a baj, hogy a srác lazább dolgokat akart a kapcsolattól, miközben azt látta rajtad, hogy lassan belezúgsz, komolyan veszed, emiatt inkább kihátrált..
2013. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de én soha nem éreztettem azt vele, hogy többet akarok. Mert barátságnál vagy esetleg egy szexnél többre nem kéne. :) csak idegesít, hogy ilyen paraszt :)
2013. máj. 20. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
nem értelek te leányzó te akarsz valamit a sráctól de ő fusson utánad? valahogy nem látok benne logikát ha én valakit akarok akkor evidens h én kezdeményezek, keresem és nem azon siránkozok h ő miért nem fut utánam....lehetséges h nem is tetszel neki, akkor meg miért fusson érted....
2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
MINDEN, tehát az ÖSSZES fiú ilyen?
2013. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy rájönnek, hogy mégsem vagy olyan aranyos-jófej-kedves, mint elöször mutatod.

Én már voltam igy.22f

2013. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!