Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan álljak vele megint...

Hogyan álljak vele megint szóba ha neki az "elit" tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy src a falunkba akivel regen ismertuk egymast..de ma mar szerintem meg sem ismerne engem.es a srac olyan hogy alig van fent

pl. Facebook-on szoval ott nemtudok vele beszelni..a masik problema az hogy neki az "elit"-ek jonnek be..(mas szoval nemtudom kifejezni) es a masik problema meg az hogy ha azoba is allnank akkor nem.lenne mirol beszelnunk mert alig vannak kozos ismeroseink es temank sincs...tudtok a problemaimra megoldast? Nagyon elvagyok keseredve..:/



2013. máj. 20. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, akkor nem lesz semmi. Írj rá valamit, mint ha régi ismerősöd lenne. Csak alakul valahogy. Hajrá!
2013. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írd körül, mi az, hogy elit? :)
2013. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanacsot...nekem ezzel csak annyi problemam van hogy szinte soha ninca fent pl facebookon...

Tegnap este koncert volt a falunkba es en probaltam vele szemezni de semmi...csak felem se nezett

2013. máj. 20. 10:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Az elit itt nalunk egy olyasfajta csoport amiben az olyan csaladok ea gyerekeik vannak mint pl. Polgarmeater es az alpolgarmester meg a zeneiskola vezetoje es annak széles csaladja...es ezek csaladok gyerekei
2013. máj. 20. 10:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Konkrétan, ő mit csinál, hogy az elitbe tartozik?

Ha zenél valamin akor olvass pár dolgot arról a hangszerről és beszélgess vele arról és majd továbfejlődik a beszélgetésetetek, egyéb témákba.

2013. máj. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ö csak ugy kerult bele hogy a szulei joban vannak ezekkel a szulokkel ea ugye akkor neki is ez lett a tarsasaga...nem.jatszik semilyen hangszeren es nem.is tudom hogy mit szeret..mit szokott cainalni ea igy nekem beszelgetest kezdemenyezni is nehez...amugy sem vagyok valami "nagy dumás"
2013. máj. 20. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Áh, ezt inkább hagyd.


Elit csak elittel kezd ki alapszabály.

2013. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor nincs semmi esely...semmi kis trukk esetleg...mert igazsag szerint nemtudom mi a stilusa es hogy mi jon be neki...mert regebben kb 4 evvel ezelott olyan lannyal volt aki olyan mint en es nem.elit...de ez volt 4 eve...lehet hogy azert van egy kis esely..?
2013. máj. 20. 10:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, nembiztos hogy ő is olyan lesz, lehet hogy ő mégcsak nem is szeret azokkal lenni csak muszály. Ezt majd a jövő hozza, addigis próbálj vele beszélni. Bármiről, ha látod hogy unalmas szerinte akkor válts témát.
2013. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben megprólálok mindenre pozitivan nezni...koszi minden tanacsot!!! :')
2013. máj. 20. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!