Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú, aki nekem meg a...

Van egy fiú, aki nekem meg a barátmőmnek is tetszik, (a barátnőm azt nem tudja, h nekem tetszik). Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Már elmentünk bicózni is. Nem tudom, de nekem az az érzésem hogy 0% esélyem van nála. Abból van elegem, h a barátnőm oda teszi magát mindenkinek, menő cuccokkal stb menőzik csak hogy valaki legyen a fiú szemébe. Szerintem gáz. Facebookon se igazolt még vissza a fiú. Láttam már 1 párszor, hogy figyelget a fiú, de nem is szól hozzám. Mit tegyek szerintetek? Én a természetességemmel próbálok hódítani 14 évesen, nem is sminkelem magam buliban sem voltam még, stílusom is szolíd.
2013. máj. 20. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha megmondod a barátnődnek akkor már csak azért is felfogja szedni a pasit,úgyhogy szerintem ne beszélj neki erről


Egyébként tetszik a mentalitásod,szeretem az olyan csajokat akik a természetes szépségükkel akarnak hódítani,csak kár hogy nagyon kevesen vannak már akik így gondolkoznak


Arra számíts hogy a versengés miatt megromolhat a barátnőddel a kapcsolatod

2013. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dyro95 válasza:

írj rá face-n h szetetnél megismerkedni vele, egy kezdeményezz, vedd természetesre a dolgot, mintha csak barátkozni akarnál vele, de azért ügyelj arra, hogy közben szemezgess vele, meg ilyenek, aztán egyszer bumm smárold le

hidd el többet ér ez bármennyi simknél, főleg egy korodbeli srácnál ;)

2013. máj. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát.. Igazából a barátnőmmel sokszor nem értjük meg egymást, sosem vagyunk szinte egy véleményen..Persze, hogy nem mondom el neki, bolond lennék..
2013. máj. 20. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!