Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Őszintén! Szívesebben...

Lányok! Őszintén! Szívesebben ismerkedtek jómódú pasikkal?

Figyelt kérdés
Jómódú alatt mondjuk milliós fizetést értek. Ebből kifolyólag megvan mindene, amit pénzért meg lehet venni. Ház, autó, ... ... ... ...

2013. máj. 19. 14:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"Lányok! Őszintén!" Ilyen kezdetű kérdést már eleve nincs értelme kiírni.

Amúgy naná h igen.

2013. máj. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ez alap
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én őszinte leszek mint lány,de én alapból egy olyan lány vagyok akinek a szülei az átlagtól tehetősebb és úgy neveltek, hogy színházakba jártunk hétvégén és kiállításokra,gyakran vittek kiemelkedő éttermekbe,cukrászdákba és luxus hotelbe mindemellett politikáról és kultúráról beszélgettek folyton. Nos nekem meggyőződésem volt , hogy pénzes pasim lesz aki majd mindennap öltönyben fog járni és piszkosul udvarias lesz. Szóval igen vágytam a jómódú fiúkra. Ismertem is párat tényleg nagyon udvariasak voltak és műveltek, jó társaság stb, de hihetetlenül beképzeltek voltak mind.És én hogy szerethetnék egy öntelt,beképzelt férfit aki jobban szereti magát mit engem? Szóval mit ad az élet a város talán legszegényebb fiújába beleszerettem .Szürke suzukival járt, zöld hátizsákkal, munkája se volt mégis belé szerettem.És nagyon kiütközik így 3 év után a nagy társadalmi különbség közöttünk mégis valahogy mindennél jobban szeretem őt mint bárki mást. És a legfontosabb hogy azt a pénzt mit régen egy férfitől vártam én magam akar saját erőből megkeresni! Ez őszinte volt!
2013. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem!!!


Tudod a pénz nem boldogít és a pénz nem minden.

Szerintem tök felesleges ez a kérdés. Ha az én szerény személyemet nézem, akkor őszintén megmondom neked, lesz**om, hogy kinek mennyi pénze van.


Amikor megismertem a páromat, nem tudtam semmit a családi hátteréről ezáltal arról sem, hogy most gazdag vagy sem. Mert nem a pénzébe szerettem bele hanem magába a lényébe. Tehát ezért nem is nagyon értem a kérdést.

Ha élőben ismerkedtek, akkor nem derül ki senkiről, milyen az anyagi helyzete.


Mindenki maga dönti el, hogy mit csinál, kit választ. Őszinte voltam, ez az én véleményem.

2013. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
"Tisztességes, becsületes módon jutott a vagyonához", és emiatt jómódú, akkor nekem ebben az tetszik, hogy tisztességes, becsületes, és mivel sikerült vagyonra szert tennie valószínűleg talpraesett, szorgalmas és kitartó is. Engem inkább ez fogna meg, nem pedig, hogy mennyi pénze van, mert az elfogyhat. A másik pedig az, hogy én szeretek küzdeni azért, hogy elérjek valamit.
2013. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem. Zavarna, mert mi nem vagyunk gazdagok:/
2013. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Szóval mit ad az élet a város talán legszegényebb fiújába beleszerettem .Szürke suzukival járt, zöld hátizsákkal, munkája se volt mégis belé szerettem."


Ha olyan szegény volt, akkor mégis miből volt kocsija és rá a benzin? Munkája se volt meg csóró is volt, de benzinre futotta és kocsira is mi... Na menjél a francba a baromságoddal.


Kérdésedre válaszolva: Persze , hogy igen, sokkal jobb egy gazdag pasival lenni, aki bármit meg tud venni és bárhova eltud vinni, mint egy csöves srác.

2013. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Utolsó, attól még, hogy valakinek nincs annyira sok pénze, azért még nem lesz csóró, és lehet, hogy ha az összképet néznéd, nem csak a pénztárcát, akkor talán lehet, hogy ő is ugyanúgy megfelelne, sőt lehet, hogy akár jobb is lenne.
2013. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, mert a családom nem gazdag.
2013. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

igen, sokkal szivesebben ismerkednek ilyen pasikkal

az AMG mercibe hátra 2 is befér belőlük

2013. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!