Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Őszintén! Szívesebben...

Lányok! Őszintén! Szívesebben ismerkedtek jómódú pasikkal?

Figyelt kérdés
Jómódú alatt mondjuk milliós fizetést értek. Ebből kifolyólag megvan mindene, amit pénzért meg lehet venni. Ház, autó, ... ... ... ...

2013. máj. 19. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is milliós a fizetésem! Évente...
2013. máj. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Naná! Majd a hozzám hasonló csorókhoz kötik az életüket!

F.

2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én se szívesen ismerkedem olyan csajjal, akinek az ÉLETCÉLJA az, hogy pénztáros, vagy ruhafeltöltő legyen, nem pedig kényszerből (diploma után nem talál állást) nekem olyan csaj kell, aki nem egy szinten van velem, illetve olyan akinek az érdeklődése kimerül a 3D-s szempillákban és a magassarkúkban.
2013. máj. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
nekem nem olyan csaj kell, kicsit elgépeltem.*
2013. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Őszintén? Nem azzal szoktam kezdeni, hogy kinek mennyi a fizetése. Őszintén? Soha nem volt közöm még ilyen palihoz. Őszintén? Ha tisztességes karierúttal jutott el odáig, legtöbb esetben már túl idős lenne hozzám.

Őszintén? Ha két klón, mindenben ugyan olyan pasi állna előttem, csak az egyik csóról lenne, a másik nem, na világos hogy nem a megélhetési gondokkal küszködőt választjuk. DE ilyen soha nincs, az élethelyzet alakítja az emberek jellemét! Lehet hogy ettől lesznek magabiztosabbak és vonzóbbak a pénzesebb pasik. Lehet....

2013. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Tisztességes, becsületes módon jutott a vagyonához, és egyáltalán nem öreg. A 20-as évei elején jár.
2013. máj. 19. 14:43
 7/23 anonim ***** válasza:
Jó és akkor most mi van? Ha bejön más szempontok alapján is akkor nyilván szívesen ismerkedik vele az ember..... Ugyan úgy, mint egy nem gazdag pasival.
2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen, es jobban szeretik azt is aki magas, kigyurt, es korantsem kedves, hanem inkabb taho, lekezelo..... igazabol mindenkit jobban szeretnek a lanyok, mint Teged!

Nincs meg koran az ilyen szokasos nyavajgashoz?

2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem, mivel ismerek pár ilyet személyesen és tudom milyenek.
2013. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sonmi válasza:
Ha nem szimpi, nem vevő a hülyéskedéseimre és mindemellett beszélgetni sem tudnék vele egy jót, akkor felőlem lehetne akármilyen pénzes, nem kéne.
2013. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!