Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki akar ismerkedni egy csendes...

Ki akar ismerkedni egy csendes, visszahúzódó, de sokak szerint szép bp-i lánnyal? 21/L

Figyelt kérdés
nem járok bulizni, és igazából társaságom sincs nagyon, de sokak szerint szép vagyok, és nem értik, hogy hogyhogy nincs senkim :(
2013. máj. 17. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Örömmel ismerkednék veled :) Írj bátran privit.

22/F

2013. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

21 évesen vagy dolgozol, vagy iskolába jársz, esetleg mindkettő egyszerre. A suliban elég sokan vannak szerintem, nem értem, miért ne ismerkedhetnél ott is.

A munkahely meg megint olyan, hogy elég gyorsan meg lehet ismerni az embereket. Mindkét dolgot tapasztalatból mondom...


Egyébként ha ennyire nem szeretsz személyesen ismerkedni, még mindig itt a net. Bár azt hiszem, ez az oldal nem a legjobb erre a célra. Inkább menj fel chatre... ott is sok az aberrált, de egyszerűbb beszélgetni.


Mondjuk azok alapján, amit leírtál, talán nekem is tetszenél, csak nagyon kevés az info. :D Emellett én se vagyok olyan, aki sűrűn meg akarna ismerni új embereket.

2013. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

dolgozok, és a munkahelyemen sok a vén szivar :)

enyhén szólva sem az eseteim

2013. máj. 17. 19:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintetek kamu a kérdés?
2013. máj. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát én most költöztem pestre, nekem sincs sok ismim :/

Ha gondolod, írj privit, jófej vagyok és barátságos ;)

2013. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor egy kicsit nehezebb a dolgod. Talán menj el könyvtárba, ülj be egy kávézóba, moziba stb... Nem nagy gond, ha egyedül mész, így legalább nem ijednek meg a pasik attól, hogy több nőhöz kell odamenni. :D
2013. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Külföldi férfi vagyok.:)Engem érdekelsz!
2013. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz nekem privit, szívesen barátkoznék veled :) 19/L
2013. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"a munkahelyemen sok a vén szivar :)" Ott legalább van ellenkkező nemű egyed. Nálunk egy szál nő sincs a cégnél :D

22F

2013. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A sokak szerint szép lányok általában rondák. Hisz ezért hirdeted itt magad itt kép nélkül.
2013. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!