Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon tényleg tetszem a...

Vajon tényleg tetszem a csajnak? Néha találkozunk, szemezünk. Lehet esélyem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Szinte minden hétvégén találkozom a buszon, buszmegállóban egy csajjal. Ahogy elmegyünk egymás mellett, valahogy ösztönösen nézünk egymás szemébe, hosszan kb. 5 másodpercig. A legnagyobb tömegbe is észrevesszük egymást, pedig direkt nem is szoktam keresni. Volt hogy teljesen máshogy volt öltözve, de bárhogy is, egyszerűen mindig újra és újra megtetszik. Mondom magamba, hogy hú milyen jó nő. Viszont amit nem értek, hogy soha sem mosolyog rám, pedig mindenhol ezt olvasni, hogy ez jelenti a szimpátiát, csak elmerülülünk egymás szemébe.

Szerintetek ez mit jelent? Lehet nála esélyem, meegszólítsam? Az az igazság, hogy ronda pasinak mondanak. Sporttal próbálok évek óta javítani rajta, de hát az arcommal nem tudok csodát tenni. Eddig 3 barátnőm volt, egyik sem volt az a nagyon szép, de én szerettem őket. A leghosszabb 1 évig tartott, most lett nemrég vége. Szóval nem vagyok az a nők kedvence típus, a kutya sem szokott rámnézni. Eddig soha nem volt olyan, hogy egy nő rámpillantott volna egyáltalán, mindig sok idővel, odaadással, humorral tudok közelebb kerülni a nőkhöz.

Ez a csaj meg egyszerűen tényleg gyönyörű. Nagyon tetszik. Teljesen hihetetlen hogy rámnéz egyáltalán. Nem is merem elhinni. Az egyik barátomnak meséltem, ő röhögve azt mondta biztos azt nézte hogy milyen ronda vagyok. Egy csaj havert is kérdeztem, ő is ezt mondta, csak burkoltabban. Meg hogy ne éljem bele magam abba, hogy tetszek egy olyan lánynak aki bárkit megkaphat.


Szerintetek? De komolyan légyszi. Nagyon fontos nekem ez a dolog. Lányok is írhatnának. Mit lépjek és mit lehet ezekből a jelekből kiolvasnni?



2013. máj. 17. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet
2013. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet!


Mellesleg gratulálok, azon kevesek egyike vagy aki tudja értelmezni, hogy miről is szól(na) ez a kategória! :D

2013. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindenképpen megér. De nem azonnal nyomulni, csak kitapogatózni, hogyan viszonyul hozzád.
2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Többször szemeztetek már, akkor tetszel neki, nem mindenki szokott mosolyogni van esélyed.
2013. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet hogy megpróbálkozom nála. Szerintetek milyen lenne ha: Amikor összenézünk ráköszönnék hogy "szia" és ha visszaköszön akkor valami olyasmi dumát mondanék, hogy "örülök hogy találkoztunk újra, már régóta észrevettelek. Aztán bemutatkozék, megdicsérném hogy milyen csinos, utána megkérdezném hogy merre megy és esetleg elkisérhetem e? Ha van ideje akkor pedig beülne e velem valahova? Ha nem akkor elkérném a fb elérhetőségét vagy a telefonszámát" Nagyon béna? Nincs tapasztalatom sajnos. Még soha nem szólítottam le senkit, nem mertem. Ha nagyon gáz a szöveg, írjatok légyszi, vagy adhatnátok akkor valami jobb tippet is. Köszönöm
2013. máj. 17. 18:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én sem vagyok az a nagy mosolygós, de szemeztem már idegen pasival elmélyülten. Szólítsd meg, most mit veszíthetsz? Max azt mondja, "bocsi, de van barátom" vagy valami ilyesmit. Nem tragédia. De az is lehet, h tetszel neki.

29L

2013. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát tényleg nincs vesztenivalóm, csakhát félénk vagyok ilyen téren, annyiszor csúnyán leráztak már. A jelek olvasásában sem vagyok nagymester, csak ez most annyiszor megismétlődött, hogy lehet hogy tényleg igaz. Először még legyintettem, hogy biztos mást nézett, de a negyedik alkalommal már nem lehet véletlen
2013. máj. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!