Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mi korunkhoz kepes, tul sokszor talalkozunk?

Figyelt kérdés
En 15L vagyok a baratom meg 16.Amikor 3 ig vagyok a suliba, megszoktam varni, hogy jojjon a busszal (10p s ez egy heten 1x van).Azon kivul pedig, kedd, csutortok, s minden kethetben pentek szombat, mert maskor apunal vagyok.Ezek a talakozasok pedig, amikor megvarom akk egy fel ora szokott lenni, s kedden csutortokon pedig, kb este 9-10ig.AZon kivul szoktunk beszelni napkozben telefonon, vagy sms-be.Az en anyukam kivan akadva, hogy tul sokat talalkozunk s hogy tulzasba visszuk.A baratom anyukaja pedig mar idegbajt kapott, hogy igen sokat talalkozunk, mondjuk o nem is igen kedvel engem.Mi a velemenyetek?
2013. máj. 14. 21:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Telen az sem tetszett ha a szamito gep elott ultunk s chateltunk orakig.Most egy orat ketten setalunk az utcankban meg hulyeskedunk az se tetszik..
2013. máj. 14. 21:15
 2/8 A kérdező kommentje:
szamitogep*
2013. máj. 14. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ha érett és kihangsúlyozott kapcsolatot

keresel akkor fontos hogy tudjatok sok időt együtt tölteni.De ha tudjátok egymást nélkülözni az még édesebbé teszi az együtt létet.

2013. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pendulum92 ***** válasza:

Na, és miért baj, ha sokat találkoztok? Mit válaszol erre? A barátnőm anyukájától mi is megkaptuk már százszor, hogy minek vagyunk állandóan együtt, meg fogjuk egymást unni. Persze ez egy ürügy, ilyenkor mindig a saját érdeküket nézik, nem attól félnek, amit mondanak. Szerintem ilyenkor félnek, hogy elveszítenek majd. Most még 15 vagy, de az ilyen anyuka 20 évesen is irányítani akar majd. Persze ki kell tartani, és egy idő után feladják, de egy ideig elég keményen tudják nyomni a dolgot.


Mondjuk mi idősebbek vagyunk (20,21), és első találkozás óta tulajdonképpen együtt lakunk, de tudom milyen idegesítő mikor belekotyognak a más kapcsolatunkba, mikor az övéké sem túl fényes.

2013. jún. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
a más = mások a
2013. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolso elotti koszonom:)Velemenyem szerint is igy van..Utolso, ha nagyon akarsz oktatni vaalakit irtakozz a pedaba!
2013. jún. 17. 19:53
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
Ne kapd fel a vizet, én javítottam magamat, mivel úgy nem volt értelme a mondatnak :D
2013. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ups.Bocsanat, azt hittem, hogy valaki mas kommentelt!!!!
2013. jún. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!