Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Választanom kell, hogy ne...

Választanom kell, hogy ne essek két szék közül a földre. Ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

A közelmúltban 2 lány is hirtelen belépett az életembe. Az egyik, az egyszerűség kedvéért legyen A, a másik pedig B.

Nos, A lány egy szép, szőke hajú lány. Már 2 éve osztálytársam, de eddig még nem igazán foglalkoztam vele, ugyanis úgy tudtam, h van barátja. Két hete osztálykiránduláson viszont arra kaptam fel a fejem, hogy az ölemben alszik. Egyszerűen a semmiből lettünk hirtelen jóban. A kirándulás után pedig biztos voltam benne, hogy csak egy "kaland" voltak neki, viszont ennek az ellenkezője bizonyosodott be. Elmentünk kajálni, meg sétáltunk, és beszélgettünk, szóval jól éreztük magunkat. Vele igazán őszinte tudtam lenni. Csak abban nem vagyok biztos, hogy mit vár tőlem. Egész eddig ő kezdeményezett, és úgy érzem, h ha nem kapcsolok gyorsan buktam mindent. B lány barna hajú, szintén szép, kicsit magasabb mint 'A'. Ő is "könnyen jött" és tartok tőle, hogy könnyen fog menni, csak azért mert habozok. Vele szintén jól elvoltam, csak attól tartok, h mindketten egy álarcot mutattunk egymásnak. Vele jópár napja nem beszéltem, és ha újra találkozom vele, nagyot kell alkotnom. Vele nem járok egy suliba, és a város másik végén lakik, de ez legyen a legnagyobb problémám.


Szóval......őszintén szólva, az A lányt választanál szívesebben, mert vele őszinte tudok lenni, és tényleg nagyon bírom, csak félek, h félreértettem a közeledését.

Épeszű ember pedig B lányt választaná, és igazából én is, mert ő biztosan nem baràtságot akar....de szeretném hallani pàr ember véleményét, mielőtt döntök :)


Előre is köszi, és bocs a helyesírási hibákért. :D


2013. máj. 16. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a beszélgetésből nem tudod mit akar? pedig nem vagy már nagyon kicsi gyerek, mert középsulis vagy, ennyit csak kéne tudnod

hol ismerted meg a másikat?

érdekes srác vagy Neked mind a két lány csak úgy jött?

miért a másik lánnyal nem tudsz őszinte lenni? az a kapcsolat alapja, szed elő az agyadat, Te döntsél, gondolkozzál N

2013. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Bizony elég érdekes vagyok. B-t teljesen véletlenül, egy barátom által ismertem meg.


De mindegy....azthiszem döntöttem :)

2013. máj. 25. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyugi haver, ez nem teljesítményre megy. Nem kell semmit alkotnod. Nem veszed észre, hogy bomlanak utánad a nők? Ne legyél már ilyen gyík.


Azt válaszd akit jónak látsz. (:D)

2013. máj. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz tiszta olyan volt mindha egy haverom írta volna.....:D kösz!
2013. jún. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!