Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érezhet valamit? Mit csináljak?

Érezhet valamit? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy srác, az a tipikus nagymenő, de normális. Ő az osztály legjobb sráca, tényleg jófej, tanul, el lehet vele beszélni, stb, csak a lányok nem érdeklik (nem meleg, szimplán elvan a haverjaival). Egy ideje azt figyeltem meg, hogy többet jön a közelemben, reggelente külön köszön nekem, egyre többször ír rám chaten valami sulis ügy miatt is. Tetszhetek neki? Másik problémám (nem is annyira másik), hogy nekem ő tetszene, mert tényleg jól néz ki, stb, viszont amikor beszélek vele nincs meg az a "bizonyos szívdobogás", illetve plátóian, és nagyon szerelmes vagyok egy nálunk 2,5 évvel idősebb srácba- de nagyon szívesen nyitnék az osztálytársam felé is. Mit tegyek? Hogyan mutassam ki azt, hogy nem közömbös nekem? (mert azt hiszem, nem az...) Azok alapján, amit leírtam, tetszhetek neki, vagy szimplán haverként tekinthet rám? (9-esek vagyunk, 15 évesek)

2013. ápr. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges hogy tetszel neki,csak felenk es nem mer lepni,szerintem hiaba adsz jeleket nem ertene a oasik altalaban nem ertik..szerintem kezd el keresni a tarsasagat aztan egy ido utan hagyd abba ha felkeresel akkor tetszel neki ha nem nem..
2013. ápr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megvan rá az esély, hiszen ha csak veled csinálja ezt gondolom nem azért mert barátkozni akarna csak.. Próbálj neki jeleket küldeni, aztán a többit már neki kell csinálni.

Sok sikert!

17f

2013. ápr. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ha nem érdeklik más csajok, irántad viszont kozeledik, akkor tetszel neki. Csak elég félénk. :) Ha te nem vagy az akkor esetleg kozeledhetnél felé :D
2013. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj, hogy én iszonyúan félénk vagyok. Még nem volt barátom, nem tudom, mit kellene csinálnom.
2013. ápr. 25. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!