Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon több is lehetett volna...

Vajon több is lehetett volna ezzel a lánnyal (mondjuk komolyabb ismerkedés)?

Figyelt kérdés
A múltkor az egykori egyetememen jártam hivatalos ügyben, és miközben a folyosón várakoztam, jött egy lány, és kérdezte, hogy én is x tanárra várok-e. Mondtam, hogy igen, aztán elkezdtünk beszélgetni. Kérdezgettem őt, meg ő is kérdezett rólam pár dolgot. Kérdeztem, hogy harmadéves-e (a tanár miatt gondoltam, ő harmadéven tanít), de mondta, hogy negyedéves, elnevette magát, elfordult, kicsit talán még el is pirult, és azt mondta, hogy köszöni a bókot, hogy harmadévesnek néztem. Aztán már nem olyan intenzitással folyt a beszélgetés, kezdett beállni a csend, én meg elkezdtem görcsölni, hogy mi a franc témát vessek fel. A nevét se tudtam meg, és gondoltam, hogy valószínűleg úgyse találkoznánk többé, bár azt se tudom, hová való. Annyit mondott, hogy külföldi ösztöndíjat kapott. Amúgy tetszett volna, nem tudom, van-e valakije, kicsit sajnálom, hogy csak ennyi lett a dologból. (Tudom, utólag könnyű okosnak lenni.) Lehetséges, hogy szimpatikus voltam neki, csak esetleg ő is kicsit gátlásosabb típus, ezért akadozott a beszélgetés? Ilyen esetekben hogyan lehet kideríteni az esetleges szimpátiát (vagy hogy tetszem az illetőnek), és hogyan lehet legyőzni a témán való görcsölést? Köszi a válaszokat.

2013. ápr. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de talán elhívtam volna valahová. Ha nemet mondd, általában kiderül, hogy barátja van-e, mert a jobb fejek közlik. Ha pedig azért mondd nemet mert épp be kell mennie a tanárhoz, akkor meg telefonszámot kértem volna tőle és később felhívom.


F25

2013. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha a harmadéves kérdést szándékosan bóknak vette, akkor az nagyon-nagyon egyértelmű jel. Ha ügyes vagy, ebből simán lehetett volna telefonszám is.
2013. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok valami tapasztalt és ügyes ilyen téren. Hogy szándékosan vette-e bóknak, nem tudom, lehet, hogy csak azt hitte, hogy bókolni akarok. Valószínűleg hülye vagyok, de úgy gondoltam, hogy amilyen szerencsés vagyok, biztosan nem a környékünkre való, és úgyse találkoznánk többet az életben, meg sajnos elég béna tudok lenni ilyen téren (is). Volt, akitől sokkal hosszabb idő után próbáltam telefonszámot kérni, mégse adta meg, ezért úgy gondoltam, hogy ez tuti korai lenne 15-20 perc után, de lehet, hogy tévedtem.
2013. ápr. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!