Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikusok, hol ismerkedhetnék?

Leszbikusok, hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Tudom, annyian mondják, hogy az utcán, tömegközlekedési eszkozokon tudok, de én nem tudom ránézésre megmondani, hogy leszbikus az a lány, aki előttem áll vagy sem. Van valami jele ennek, a bal kézen lévő huvelykujj gyűrűn kívül?

A szórakozó helyekkel meg ugyan úgy vagyok, mint ahogy egy-két ember is gondolja, szerintem ott nehezen lehet komoly kapcsolatot találni.



2013. ápr. 4. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
De vannak direkt ilyen bárok,vagy itt.
2013. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utcán, buszon, stb. tényleg nehéz. Bár én direkt ezért hordom a gyűrűt, hogy esetleg majd észreveszi valaki és megszólít esetleg... :D De eddig még nem történt meg sajnos :/


Egyébként az ilyen szórakozóhelyeken tényleg nem egyszerű. Attól, hogy leszbikus az illető, még ugyan úgy szórakozni megy a legtöbb és nem komoly kapcsolatot keresni, pont mint a heteroknál.


Én nem nagyon tudok okos tanácsot adni... esetleg társkeresők, pl. pride, pinkvanilla... de nekem még ott se volt siker. De ha pesti vagy (gondolom az, mert itt szinte mindenki pesti) akkor nagyobb az esély.

2013. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg társkereső portál van.

Pár ilyen facebook iwiw stb. utánzat oldalon a randi stb. beállításainál (badoo,twoo) be tudod állítani hogy milyen nemű illetőt keresel stb.

És van jópár teljesen ingyenes kifejezetten társkereső portál pl. randi.gay.hu az ingyenes, lakóhely stb. szerint tudsz keresni és sokkal sokkal több hasonló mondjuk úgy szexuális ízlésű ember van mint azt gondolnád.

Én a randi.gay.hu oldalon február közepe óta vagyok tag, jobb mint azok a társkeresők amiket előtte próbáltam, nem fizetős mint az elittárs meg a többi oldal, és a környékemre sokkal, sokkal több találatot ad ki.

2013. ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Utcán én se tudnék/mernék ismerkedni, azért ez szerintem heteróknál se olyan gyakori, hogy csak úgy odamegy hozzá, és utána dúl a love.

Én a szórakozóhelyek mellett vagyok, azért nem csak olyan emberek járnak oda akik egyéjszakás kalandokat akarnak.

Ha jól beszélsz angolul akkor akár külföldi társkereső oldalakon is próbálkozhatsz, én is azokon vagyok inkább fenn, és azért van jó pár magyar ott is.

2013. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
40%
Szivesen ismerkednèk. 16/L
2013. ápr. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A társkeresõk meglepõen kihaltak, kiváncsiskodók, kamusok viszont vannak dögivel. Remèlem szórakozóhelyen jobb a helyzet...
2013. ápr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!