Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tartsuk fent folyamatos...

Hogyan tartsuk fent folyamatosan egy lány érdeklődését a chaten?

Figyelt kérdés

Módszerek, trükkök technikák.

Érdemes mindíg kérdőjellel beszélni, hogy jöjjön rá a válasz?

Mit tegyünk, hogy értelmezzük, ha kommunikál ugyan, de csak egy két szóban, vagy tőmondatban válaszol?

Érdemes mindig csak heppy témákat felhozni?

Mire érdemes egyáltalán még odafigyelni?



2013. ápr. 1. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Küldj képet a faszodról
2013. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
hát ha valaki nekem a fszáról küld képet az megy a tiltó listára :)
2013. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt kibannoljuk
2013. ápr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg milyen korosztaly. Beszeljetek politikarol es hogy milyen gazdasagi helyzetben van ma Magyarorszag. Nem viccelek. Beszeljetek barmirol, amire nem csak tomondatban tud valaszolni, pl. mi a velemenyed kezdetu kerdesek, amire kifejtos kell. De ne olyanrol kerdezd amire normalis ember nem tud valaszolni: Mi a velemenyed a pingvinek parzasi szokasairol.. Na, erted :D
2013. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg annyi, ha nagyon nem megy, es csak egy-ket szoban valaszol, koszonj el, lehet rossz napja van, probald meg kesobb vgay par nap mulva, ha akkor is igy ir, akkor lehet tovabballni.
2013. ápr. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem. A téma legyen az tehát fontos. Mondjuk ha tudom hogy pingvin zoológus a csaj még akár a pingvinpárzásról folytatott párbeszédből az ágyban való párbeszédig is eljuthatunk.

De mi van akkor ha nem tudom miről tud vagy képes kommunikálni. Felteszek neki x random kérdést, hogy kiderítsem mivel lehet kihozni belőle a szót, vagy jobb ha megy ez a tipikus chates ismerkedés, hogy:


"Szia beszélgessünk!

Miről beszèlgessünk?

Nem tudom, találj ki valamit!

Nekem sem jut eszembe semmi.

..."

2013. ápr. 1. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Hat ez a beszelgetes nem beszelgetes.. :D Jah, tegyel fel kerdeseket, kiderul, hogy mirol lehet beszelni vele, de veletlenul se tegyel fel olyan temaban kerdest amiben egyaltalan nem vagy jartas vagy nem tudsz rola kenyelmesen beszelgetni, annak lehet bukta a vege :D
2013. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akármiről a kajákról a sündisznók szaporodássáról , a nobeldíjadról, a farkadról....
2013. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!