Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A koleszban könnyebb lesz...

A koleszban könnyebb lesz ismerkedni, flörtölni?

Figyelt kérdés

Nos én egy elvileg elég jó csávó, srác vagyok, de már évek óta nem voltam csajjal, mert nem járok szórakozni, meg sehova kb. Facebookon próbálgatok ismerkedni, de úgyis az a vége általában hogy megunja a csaj aztán igyekszik lerázni.


Szeptermbertől koleszos leszek, szóval folyton ott leszek a diákvárosban, meg a kolesz is egyben lány-fiú, közös emeletek, szóval ha valami csaj unatkozik és ismerkedni akar megkeres, megtalál, nem? Könnyebb lesz flörtölni, ismerkedni nem fog többé problémát jelenteni az ismerkedés, meg az, h nem járok helyekre.


Legalábbis én ezt így képzelem el. Vagy ne így képzeljem? :D



2012. aug. 14. 04:17
 1/6 A kérdező kommentje:
yah, egyetemi koleszról lesz szó, 22 éves vagyok.
2012. aug. 14. 04:18
 2/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én tökre nyitott vagyok a spontán bulikra is meg minden de arra nincs energiám, hogy így (most jelenleg otthonról) minden társaságba beássam magam, koleszban meg gondolom folyton lesz valami party, szóval..
2012. aug. 14. 04:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemi kolesz ERRŐL szól + szex ezerrel
2012. aug. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedni, flörtölni, mit akarsz, sőt még hajnali fél négykor legédesebb álmodból ébredsz arra, hogy az egész banda azon filozofál emelt szinten (értsd: 120 deciben) hogy hogy a jobb: szájból s*ggbe, vagy s*ggből szájba.
2012. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*decibel, bocs
2012. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy nagy az egód vagy uncsi vagy
2012. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!