Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Segitenetek tetoválás ötlettel...

Segitenetek tetoválás ötlettel ha elmondom a történetet? (hosszú)

Figyelt kérdés

Egész életemben ducibb voltam , kilóban nem volt olyan sok, de nagyon előnytelen a testem. Úgy értem hogy mindig volt hasam, és ilyen parnak az oldalamon, a labaim sovanyak voltak. Egész életemben komplexusom volt emiatt, soha nem éreztem jól magam a borombe. Többször fogyokuraztam, sikerült is mindig fogyni, de a hasam az mindig maradt egy kicsi. A legjobban az zavar hogy no létemre soha nem vehettem fel egy tapados ruhát, vagy egy tapados felsőt, mert nem áll jól egyáltalán. Aztán természetesen ez az egész problema kihatott az életemre és olyan szintre jutott hogy bármi bajom volt csak ettem, minden problémát étellel próbáltam megoldani. Természetesen nem lett jó vége . Most egy ideje étkezési tanacsadohoz járok és elkezdtem edzeni is , nagyon szépen megy a dolog , meg vagyok elégedve. Nagyon szeretnek kitartani a végéig , hogy végre megszabaduljak a pocitol is , tudom hogy nem lesz könnyű ha egyszer ilyen fajta vagyok , de nem lehetetlen !! Ezért azt találtam ki ami talán motivalna is hogy kitartsak, hogy ha sikerült lefogynom és megszabadulnom a pocitol akkor csináltatok egy tetoválást. Imádom a tetovalasokat, de soha nem tudtam mit csinaltassak.

És most ehez kérnek tőletek segítséget :) Mi az ami jelkepezne ezt az egész történet ? És hogy kitartottam és megcsináltam , és elértem a celomat, annyi év után ?

Köszönöm szépen ha segitetek!


2019. márc. 31. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened milyen tetoválást szeretnél és hova. Szerintem bármit tetováltatsz tudni fogod a jelentését és mindig büszke leszel rá :)
2019. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!