Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy adjak tetoválást karácson...

Hogy adjak tetoválást karácsonyra?

Figyelt kérdés
Barátom már 3 éve szeretne tetkót és idén karácsonyra meglepném vele. De hogyan? Szalonban lehet utalványt venni? Vagy írjak saját kezűleg egyet? Ötletek?

2017. nov. 29. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Én nem adnék ilyet. Ha valóban szeretné, megcsináltatná.
2017. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A saját kezed által készített üzletbe szóló utalványokat soha sehol nem fogják elfogadni, mivel hamisítványnak számít! Nézz ki egy tetoválószalont és kérdezd meg tőlük hogy lehet-e utalványt venni.
2017. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

De lehet,hogy amikor oda jutna a sor, akkor meg is gondolná magát és visszakozna, h mégsem kell tetkó; de nemtom. Ha tényleg mondja, hogy tényleg nagyon szeretné, és tényleg nagyon vágyik rá, akkor felőlem adhatsz neki ilyet. Amúgy ja, szerintem tök poénos lenne, hogyha te csinálnál egy ilyen kis cetlit, amire rá van írva, hogy azt kapja tőled ajándékként, hogy állod a tetkóját, szóval hogy ez az utalvány egy tetoválásra jogosítja fel tulajdonosát, vagy valami ilyesmi. Szerintem az tök jó lehetne, meg ari, főleg, hogyha mindenféle vicces jelek is lennének rajta. Amúgy előttem írta valaki, hogy nem fogják elfogadni, de az nem is a tetkószalonnak szólna, hanem a csaj barátjának, ilyen jelzésként, hogy ezt kapja. De természetes, hogy nem eredeti utalványt nem dugnának a tetóválós orra alá. Mert minek? Úgyse fogadnák el, szóval ez csak ilyen jelzés lenne a barátnak, a tetkó-szalonos pedig csak a pénzt kapná. Tetszik érteni?:D

:)

2017. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak szalonok, ahol van utalvány, már nem egy helyen láttam karácsonyra való tekintettel.

Ha van kinézett szalon, akkor érdeklődj ott. Ha nincs konkrét (vagy félsz, hogy párod nem oda akarna menni pl.), akkor a kézzel rajzolt cucc is aranyos.

2017. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Remélem nem későn válaszolok,

Én a 18. születésnapomra kapok tetoválást már több 1 éve szeretném ezt a mintát, a héten ment be édesapám a szalonba ahol pont a születésnapon beszorított a tetováló apa kifizette neki ő pedig adott egy utalványt amivel kell majd mennem. Előtte nem szólt most mondta de mivel régóta szeretném egyáltalán nem bánom, szerintem te is megtudod így oldani ahogy ő

2017. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Remélem nem későn válaszolok,

Én a 18. születésnapomra kapok tetoválást már több 1 éve szeretném ezt a mintát, a héten ment be édesapám a szalonba ahol pont a születésnapomon beszorított a tetováló apa kifizette neki ő pedig adott egy utalványt amivel kell majd mennem. Előtte nem szólt most mondta de mivel régóta szeretném egyáltalán nem bánom, szerintem te is megtudod így oldani ahogy ő

2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!