Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló művész szeretnék...

Tetováló művész szeretnék lenni, hogyan kezdem el? Milyen tanácsokat tudnátok adni? És esetleg ha valaki tud egy-két jo szalont/művészt Budapesten ahol/aki vállalna tanítást azt is megköszönöm! 16/L

Figyelt kérdés
Mindig is erdekelt a rajzolas, kis korom ota rajzolok es mindenki nagyon tehetsegednek tart. Tobb mint 6 evig jartam rajztanfolyamra heti 2x 3orat. Tobb tovabbkepzesen es tanfolyanom is reszt vettem es igy sok kulonbozo technikaval megismerkedtem.(szobrászkodtam is) Leginkabb a grafikakat szeretek csinalni es rajongok a fantasy stilusert. Mindig a valosaghűségre torekszem meg akkor is mikor fantasy rajzokat keszitek ami eleg surun elo sokott fordulni. A barati koromben sok mindenkinek van vagy szeretne tetovallast es egyre jobban erdekel ez a muveszeti ag. Az utobbi idoben nagyon sok mindennek utana neztem ezel a temaval kapcsolatban. Tudom h meg kicsit fiatal vagyok ehhez a szakmahoz de ugy gondoltam soha nem lehet eleg koran kezdeni. Mindig is rajzal szerettem volna foglalkozni. Nagyon tetszenek a tetovallasok es mivel a rajzolasban mindig is a grafikak es azon belul is az arnyekolas ment a legjobban gondoltam talan meg van a tehetsegem hozza. Bar a szinekkel meg baratkoznom kell. Remelem tudtok tanacsot adni :)

2016. jan. 16. 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem meny be 1 nagyobb tetováló szalonba és kérdezd meg:'D
2016. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!