Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyiket ajánlanátok kezdőnek?

Papagenou kérdése:

Melyiket ajánlanátok kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy barátomnak szeretnék karácsonyra venni egy szettet, de én annyira nem vagyok otthon a témában. Dolgozott egy ideig szalonban designerként de el kellett jönnie mielőtt gépet adtak volna a kezébe. Régóta szeretné csinálni de most más miatt nem ér rá. Beszéltük már régóta, hogy szeretne egy gépet de eddig nem kötelezte el magát, csak annyira h majd egyszer szeretne.

És találtam pár oldalt de nem tudom egyrészt h megbízhatóak-e másrészt h milyen a gép. Nem tudok most rá sokat költeni így a magyar oldalról is a legolcsóbb szettet rendelném, csak h egyáltalán kipróbálhassa magát.

[link]

[link] v [link]


Ha van tapasztalatotok, kérlek írjátok le. Köszi előre is!



#tetoválószett
2015. dec. 2. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ilyen osszegekert a gagyinak is a legaljat kaphatod csak,annak meg semmi ertelme. Orulj,ha nem gyullad ki a kezedben...
2015. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!