Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemhéjtust ajánlanátok...

Milyen szemhéjtust ajánlanátok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Meg soha nem hasznaltam..meg a kezembe se volt.szeretnem kiprobalni olyan kene ami olcso..mert nemtudom hogy all egyeltalan...meg lehessen venni drogeriakban DM-ben meg ilyensmik..egyszeru hasznalata..lattam vannak olyanok amik 600 forintba kerulnek..na kb ilyensmire gondoltam:)

2015. júl. 12. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami 600 forintba kerül, az általában olyan is...:D Én mindig megszívtam az olcsó szemceruzákkal és tusokkal.

Nincs egy barátnőd, akitől egy alkalomra elkérhetnél egyet, hogy tényleg jól áll-e? Ha igen, akkor meg venni egy normálisat:)

Javaslom a kremmania.hu oldalt, ha sminket vagy szépségápolási cuccot szeretnék venni, mindig ott keresgélek:) Írnak tapasztalatokat, meg már a pontok alapján látod, hogy érdemes-e beruházni rá.

Kezdőknek ált. a filces verziót javasolják, de nekem pl. a zselés, ecsetes egyébként jobban bejött.

2015. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jahh, filces, essence márkánál van olcsó
2015. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat ez tok jo otlet hogy egy baratnomtol kerek kiprobalni..nemsokara megyek at ugyis az egyik baratnomhoz majd mondom neki hadd probaljam ki:) de azert utana se akarok egy vagyont kolteni ra..akkor keresek filceset de abbol is melyiket? nektek milyen filces jott be eddig ami olcso es kaphato drogeriaba? amugy tudom en is regisztralva vagyok es ilyenkor mikor venni akarok valami sminket vagy kremet hidd el orakig bongeszem de tusnal semmi hasznosat nem lattam azert kerdeztem..:)
2015. júl. 12. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez van, imádom!

[link]

2015. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!