Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Várjak még vele?

Várjak még vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves lány vagyok. Szeretnék orr piercinget és csukló tetoválást. Persze visszafogott tetkóról van szó. Vagy még korai lenne?



2015. szept. 18. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg varjal, vallasz valamit nyomtasd ki tedd egy fiokba s fel/egy ev mulva is ha akarod akkor mehet :)
2015. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 18. 22:03
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Mindenképp, mert 16 alatt még szülői engedéllyel sem vállalják el. Ezen kívül az ízlésed is bőven fog még változni a tetkót illetően. :)
2015. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor várok még vele.:) Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 19. 09:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy orr ékszerrel semmit sem veszíthetsz, persze ha a szüleid is megengedik/ beleegyeznek.

Tetoválással még várj. SzilKa jól írta, 16 év a korhatár, de attól függetlenül is célszerűbb kivárni, hátha meggondolod magad, vagy valami mást akarsz majd.

2015. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

És szerencsére a szüleim se ellenzik. Se a tetkót sem a piercinget.

Akkor a tetoválással várok egy picit

2015. szept. 19. 13:49
 7/7 anonim válasza:
Tudom, valószínűleg hülyén hangzik de ha már egyáltalán felmerült benned a kérdés, hogy várnod kéne, akkor nem érdemes. Gondolj csak bele ez egy egész életre szól és én személy szerint majd csak akkor szeretnék tetkót csináltatni ha teljesen biztos vagyok benne. Az meg a másik, hogy el se vállalnának. Haha hatalmas szakszöveget lenyomtam ahhoz képest, hogy én is csak egy 15 éves lány vagyok :D
2015. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!