Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 éves vagyok, szeretnék...

16 éves vagyok, szeretnék tetoválást. Várjak még vele?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve gondolkozok hogy magamra varratok egy szimbólumot.

A szokásos dumát ismerem , "Jól gondold meg " stb.


Arra lennék kíváncsi hogy 16 évesen van értelme , vagy inkább felnőttként amikor tudom hogy nem gátol semmiben (Teszem fel munka vagy ilyesmi)

Mert véleményem szerint nem fogom megbánni egyáltalán , és nem is egy orbitális nagyot szeretnék , 7x7 cm körülbelül.



2015. márc. 23. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Egy lányon nem szép a tetoválás.

Nem véletlen nem csinálnak 18 éves kor alatt tetkót. Ha még véletlenül megnyúlsz akkor a tetkó csúnya lesz.

Szerintem nem sok értelme van magadra varratni semmit, de a te tested.

2015. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Várj vele. Szerintem még a 18 is korai.
2015. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem meg van aki már 16 évesen is elég érett ahhoz, hogy tetoválása legyen. csak arra figyelj, hogy amíg nem tudod mi szeretnél lenni felnőttként, addig inkább csak olyan helyre tetováltass, amit nyáron is eltudsz takarni. egyébként érdemesebb akkor tetováltatni amikor meglátsz valamit ami megtetszik, vagy kitalálod, hogy mit is szeretnél konkrétan
2015. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Gondolj csak bele rendesen.

Mi az a szimbólum jelentése tetoválásként?

Mondjuk legyen egy általános jel, ami manapság tucat:

pitypang, kismadár,


10 éve:

Lepke, szőlőinda


20 éve:

delfin, agancs(nonfi,ribizlizrencám),kínai jelek


30-50 éve:

börtöntetkók


Mit fog jelenteni neked 20-30-50 év múlva, mert én 20 éve nem ezeket varrattam volna magamra és most szembesülnék a hülyeségemmel.Anno én sem gondoltam volna, hogy az életem 360 fokos fordulatot vesz és minden máshogy alakul.Viszont a meglátásom szerint pár év múlva is jókat fogok röhögni azokon a most elkészülő baromságokon, mint mostanában.

Milyen férfias apukák fognak majd szembejönni velem a boltban kicsi gyerekkel pitypangos tetoválással,talpig szolizva és borotválva?

:)

Hozzáteszem, hogy a mi fiatalkorunk is tele volt baromságokkal,, de azok nem voltak maradandóak.

Pl volt narancssárga hajam, majd kopasz.Festettük ki a szemünket feketére szilveszterkor (Ákos koncert feling), de ezek nem voltak maradandóak.

2015. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én akkor várnék a helyedbe, ha nem vagy biztos benne, hogy mit szeretnél. Mert javarészt az ilyen meggondolatlanságok ahhoz vezetnek, hogy rövid időn belül megbánják a fiatalok.


Én anno 17 évesen csináltattam az első tetoválásomat. Én fél évig gondolkoztam rajta, hogy tuti ne bánjam meg. Azóta eltelt 10 év és ugyan úgy imádom.


Jól gondold át, hogy mit szeretnél és hova. Ha van már elképzelésed a jövőt nézve akkor gondold végig, hogy mennyire fog hátrányt jelenteni esetleg.

2015. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Én 14-15 voltam, mikor kitaláltam, mit fogok magamra varratni. Pitiztem a szüleimnek, persze nemet mondtak. Kivártam a magam idejét, és decemberben, pár nappal a 18. születésnapom után meg is csináltattam.

Nem változott meg a véleményem, ha 15 évesen csináltatom, az sem változtatott volna semmit, de azért mégis helyesnek gondolom, hogy így történt, semmiről sem maradtam le azzal, hogy később lett az enyém.

2015. márc. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

"Ma 8:44" jól mondja.

Van bármi jelentése vagy értelme, vagy csak akarsz varratni valamit magadra, mert most éppen tetszik?

2015. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mióta tervezem meg van a konkrét szimbólum , nem csak divatból akarom magamra varratni hogy vagány legyek.

Mellesleg fiú vagyok :) .


És ez lenne konkrétan a tetkó: [link]

2015. márc. 24. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez azért elég nagy.

Nem tudom hova szeretnéd, én maximum felkaron tudom elképzelni, esetleg háton vagy vádlin, de az esetleges testfejlődés miatt nem hinném, hogy jó ötlet.

Egy ismerősöm tetováltatott fiatalon, ahogy nőtt, kb 20 centit feljebb csúszott a tetkója a hasa aljáról a közepére...Már csak ezért is érdemes várni.

2015. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!