Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetoválás milyen érzés?...

A tetoválás milyen érzés? Többi lent? L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta szeretnék tetoválást,pici tappancsnyomokat a hasamra...

Azért tettem fel a kérdést,mert sajnos tűfóbiás vagyok (és bár nem tudatos,sőt nagyon elegem van meg ciki mikor vérvételkor pl. elájulok),de ennek ellenére szeretnék.Igazából a fájdalommal nincs bajom,de gondoltam akinek van már,annak van vmi tanácsa és főleg tapasztalata! :)


Előre is köszönöm a válaszokat!

21/L



2015. júl. 14. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy vérvételen elájulsz akkor inkább ne.
2015. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem először menj a kiválasztott szalonba, ismerd meg kicsit a környezetet, a tetováló gép zaját, beszélj a tetoválóval, mondd el neki a fóbiádat, hátha tud neked valami tanácsot adni
2015. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a hasadra tetováltatsz, akkor olyan nagyon nézegetni sem tudod, miközben tetovál.

Egyébként is, ez nem egy tű, ráadásul a festéktől te úgysem látsz semmit.

Elmész, felfekszel, a tetováló meg tiszta tűvel bemutatja a hasadon, hogy milyen érzés, mennyire fájdalmas.


Nekem a lapockámon van, magas a fájdalomküszöböm és nem is félek a tűtől, úgyhogy tanácsot tudok adni, de az én tapasztalatommal nem vagy kisegítve. :)

2015. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb annyira fájt, mint egy macskakarmolás, csak egy órán keresztül tartott. De tűfóbiásként nem biztos, hogy jó ötlet varratni.
2015. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Festek én neked Henna tetoválást, az nem maradandó, de akárhányszor ismételhető :D
2015. júl. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem olyan, mint a vérvétel. Nekem is durva tűfóbiám van, a tetoválást mégis szinte nyikkanás nélkül bírtam. A tetoválógépből igazából nem is nagoyn látszik ki a tű, ha nem nézegeted közelről, szóval ne aggódj emiatt.
2015. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is félek a tűktől, vérvételre nem egyek el, ugyanakkor van 2 tattoom :) Az egyik 4 óra a másik 2x 4,5 óra volt :) Darázscsípéshez hasonlítanám vagy mintha egy dróttal karcolnád a bőröd, nem vészes, én egyiknél el is aludtam ( alkaron) 18 F
2015. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!