Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit szóltok ehhez tetoválásnak?

Mit szóltok ehhez tetoválásnak?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék tetoválást de nem tudom hogy mit. Sok ötletem volt már, az írásokat sose kedveltem de most van egy szöveg ami nagyon tetszik:

Remember, your mind is the best weapon you have

Mit szóltok? Mindenképp eltakarható helyre szeretnék tehát nem karra vagy ilyesmi szóval még csak nem is a kirakatba csináltatnám hanem magamnak.



2015. jún. 24. 13:58
 1/4 anonim válasza:
jó a szöveg, nagyon is. de gondolj bele hogy egész életedben az rajta marad a testeden, ha neked tetszik csináld nyugodtan, de nagyon sokan vannak akik megbánják mert most tetszik nekik de lehet 1-2 év múlva megunod vagy bármi. én személy szerint olyat tetováltatnék aminek jelentése van számomra és előtte várnék jó sok hónapot, hogy biztosra menjek, hogy ugyanúgy tetszik-e és akarom-e
2015. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom. Nem mondom hogy rossz a szöveg..de jelent ez számodra valamit? Mármint azon túl hogy elég fellengzősen hangzik, jelent valami személyes dolgot az életedben? Ha nem, akkor fennáll a veszélye, hogy megunod.. Bár ma már a leszedetés sem annyira elérhetetlen dolog, úgyhogy ha szeretnéd, és átgondoltad, csináltasd meg nyugodtan.


(A további válaszolóknak, akik esetleg nem tudnak angolul, a szöveg jelentése:

"Emlékezz, az elméd a legjobb fegyver amivel rendelkezel")

2015. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az oldaladra lehetne és természetesen kis betűkkel
2015. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért fogott meg ez a szöveg annyira mert gimis koromban olyan voltam mint mindenki más. Nem akartam tanulni csak élvezni az életet. Aztán amikor eljött az az idő hogy elkezdett számítani hogy mit produkálok a suliban aztán az életben teljesen megváltoztam, elkezdtem tanulni és értékelni a tudást, az intelligenciát. Ezért fogott meg.
2015. jún. 24. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!