Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Honnan tudom, hogy melyik...

Honnan tudom, hogy melyik tetoválószalont érdemes választani? (Budapest)

Figyelt kérdés

Igényes tetkót szeretnék a lehető legolcsóbban, persze a kettő valamelyest ellentétes szempont..


Mire kell figyeljek? Főleg úgy, hogy nem láttam referencia munkákat. Hogy lehet kiválasztania legjobb helyet?

Ha olyat választok aki 3d hatásút is tud készíteni, az egyben azt jelenti, hogy igényesebb a normális tetkóknál is?

Ti ismertek jó helyeket amelyekkel nagyon elégedettek vagytok? Hogy kerestétek amikor ti csináltattatok?


Bocs a sok kérdésért, de egy életre csináltatnám, így parázok tőle..



2015. jún. 5. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézz szét, elég egyértelmű a munkák alapján, hogy melyik helyek a legjobbak.

A Dark Artot ajánlom, viszont ha nem akarsz rá pénzt költeni, akkor lejjebb kell adnod az igényeidből. :D

2015. jún. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én teljes karos színeset csináltattam, szóval jó alaposan körbenéztem előtte, hogy kinél csináltassam, mert ha elrontják, akkor csak a kéz levágás vagy az örök életre hosszú ujjú pulcsi viselése marad. :D

Akinél én csináltattam, ő küldöldi expokon is részt szokott venni, a Tattoo Magazinban is volt már párszor, tagja a Magyar Tetoválók szövetségének, plusz a Fészen és a weboldalán is megnéztem a munkáit, olvastam róla véleményeket.

Én őt szívesen ajánlanám, de sajna nem bp-i. :/

Az Invictus pl nagyon jó, róluk rosszat nem hallottam: [link]

Lehet nem 100 Ft, de a tetováláson nem szabad spórolni, ha minőséget akarsz.

(A West Endbe viszont nehogy betedd a lébad!!!)

2015. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!