Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásnak teljes hátast?

Első tetoválásnak teljes hátast?

Figyelt kérdés
Ésszerű-e bevállalni első varrásnak egy egész hátas varrást?

2015. febr. 21. 02:11
 1/5 anonim válasza:
51%

Szerintem semmiképp sem..:D Én is egy elég nagy motívummal kezdtem a hátamra, befedi a fél hátamat, de azt gondoltam mi az nekem, sima lesz.

Hááát... :D

Amikor az első pöttyöt mutatta a tetováló, nem is éreztem, mondtam is neki ez tényleg semmi. Majd az első vonalnál már kicsit máshogy gondoltam. :D Nos hát voltak pillanatok amikor a csontos részeknél jártunk amikor az ájulás kerülgetett.

De egyébként ha jó fej a tetkós, és eldumálgattok nem vészes, hamar elmegy. De én ott, a székben feküdve nagyon megbántam. Persze amikor elkészült már örültem.

2015. febr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is igy voltam engem rabeszeltek egy kisebb tervemre, persze belementem mert az elsotol feltem :D vegul azt nem tudtam elviselni h egy helyben kell ulnom. Most a tetkomnak a kozepe pont a 7. Csigolyamon van. Nekem nem fajt tenyleg nem ereztem semmit. Lehet kozrejatszott h eleg jo hangulat volt a szalonban.
2015. febr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De jó annak aki semmit se érez tetováltatás közben..:D Szerintem érdemes nagy mintát választani ha arra vágysz hisz úgyse egybe készül el az egész hanem pár órákat dolgoznak rajta 2 hetente. Ha változtatsz az eredeti elképzeléseden az is benne van a pakliban, hogy megbánod szóval vágj bele!
2015. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdésnek semmiképp nem ajánlom!

Ha mindenképp szeretnél, kezd egy kisebbel, szokd az érzést, milyen is az, amikor a bőrödet húszmilliószor átlyuggatja a tű! :)

Aztán utána döntsd el, hogy akarod- e a teljes hátast! Nekem a második tetoválásom félhátas, lapockától egészen farcsontig! Hát volt bajom rendesen, de túléltem és ma már nagyon büszke vagyok rá. Azóta még ezt követte további két tetkó is! :)

2015. márc. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel ezt nem egy alkalommal készítik el, szerintem akár ezt is választhatod. De ha bizonytalan vagy azzal kapcsolatban, hogy hogy hogy fogod majd bírni, lehet, hogy tényleg egy kisebbel kellene kezdeni.
2015. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!