Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék egy ilyen tetoválást...

Szeretnék egy ilyen tetoválást (leírásban a link) valaki megmondja hogy mit jelent? Vagy ajánlanátok olyan oldalt ahol jelentéssel tudok nézegetni jeleket?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 26. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy "Szecsuáni csirke szalmakrumplival, vitaminsalátával és kis kólával, most olcsó!"


Sohasem birtam megerteni hogy miert akar valaki olyasmit magara tetovaltatni amirol azt sem tudja hogy mit jelent?

2015. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyszerűen mert tetszik
2015. jan. 26. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
kur.va okos vagy
2015. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ezeöccá válasza:

精神, jelentése:


szellem, tudat, psziché (psyché). Viszont kár magadra tetováltatnod, ha nem érted, a kínai írásjeleket nem azért találták ki, hogy tetkó legyen belőlük.


Csak vicceltem, amúgy tényleg azt jelenti, hogy szecsuáni csirke :)

2015. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyébként nem értem miért kell lehurrogni az embereket???

ízlések és pofonok

2015. jan. 26. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Azt írd be googleba, hogy kanji meanings! Rajtam is van 2 ezekhez hasonló jel, ne törődj mások véleményével.

A te tetoválásod magadnak készül, nem másnak! :)

2015. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%

Szia! Japán kalligráfiát tanítok pesten, és van egy tetkóművész tanítványom - ketten szoktunk rendelésre egyedi japán kalligráfiás tetoválásokat csinálni. Tudok Neked tanácsot adni, ha érdekel - írj nekem privát üzenetet! Itt tudsz nézelődni, hogy miket festek: [link] (vannak egyéb fotós képek is közte, azokat ugord át), és a tetkós haverom is tud tanácsot adni. Sok japán tetoválást varrt eddig (és Ő is beszél japánul, nem hülyeségeket másol)!

Feri


Elrettentő képeket az alábbi liken találsz, ez a blog arról szól, hogy mi történik, ha avatatlan kezekkel varratod a nem ismert írásjegyeket: [link]


Ha tudok segíteni, akkor írj bátran!

2015. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Péter飛多 válasza:

az előző kommentelő valóban nagyon szépen és esztétikusan fest. :)

de azért megosztom a blogom címét, ha nem haragusztok.

én is foglalkozom ,,tetoválás alapanyag" készítéssel, kínai illetve japán nyelven.

itt találsz képeket:

www.kalligrafiabonsai.blogpsot.com

2015. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Péter飛多 válasza:

az előző kommentelő valóban nagyon szépen és esztétikusan fest. :)

de azért megosztom a blogom címét, ha nem haragusztok.

én is foglalkozom ,,tetoválás alapanyag" készítéssel, kínai illetve japán nyelven.

itt találsz képeket:

www.kalligrafiabonsai.blogspot.com

2015. jan. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!