Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen felsőt milyen melltartóv...

Ilyen felsőt milyen melltartóval ajánlanátok? Link

Figyelt kérdés

[link]


Én feketével próbáltam de valamiért nagyon kitűnik, pedig nincs olyan fehér bőröm :/ HELP!

21/L


2011. máj. 4. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

hát azt látom, hogy kitűnik nem is kicsit. De akkor is a fekete a legjobb választás, most gondolj bele, ha a fekete ennyire látszik, akkor egy fehér? kék? bordó? rózsaszín?

Nem tudom mennyire lenne előnyös egy fekete top alá, bár akkor meg értelmét vesztené maga a felső, mivel az átlátszósága a "lényege"

2011. máj. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél pánt nélüli melltartót. Én ezt teszem, ha megjöna fizu. :)
2011. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy vegyél mondjuk olyan melltartót aminek szilikon a hát része
2011. máj. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A hátán nem zavar, hogy kilátszik a melltartóm, csak inkább elöl fura. De lehet csak nekem, mert már sok csajon láttam.
2011. máj. 4. 15:42
 5/7 Darcy01 ***** válasza:
A póló színéhez valóban a fekete illik, és szerintem olyan fazont válassz, ami "nyakbakötős".
2011. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem itt nem a fazonnal van a gond. nekem is van ilyen felsőm de a világ minden kincséért se venném fel csak melltartóval.. olyan olcsó, k*rvás hatást kelt! vegyél alá valami egyszínű topot!

21/L

2011. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
test színű?
2011. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!