Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 19 évesen tetováltatni meggond...

19 évesen tetováltatni meggondolatlanság lenne?

Figyelt kérdés

Már ovis korom óta tetszenek a tetoválások, de nem igazán gondolkodtam rajta az elmúlt években. Pár napja olvasgattam egy Radnóti kötetet,és az egyik vers záró versszaka annyira megfogott, hogy azt éreztem, és még érzem most is, hogy el szeretném az oldalamra varratni.


Mi a véleményetek róla? Lehet ez bármiféle negatív kihatással arra, hogy egészségügyben fogok dolgozni ?


Köszönöm a válaszokat! :) 19 L


2014. nov. 22. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
* ezt
2014. nov. 22. 16:59
 2/6 anonim válasza:
szerintem várj még vele pár évet elég fiatal vagy még és ha akkor is úgyérzed kell tetoválás csak akkor csináltass
2014. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Egyébként remek választás, nekem RAdnóti a kedvenc költőm :)


19/f

2014. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem is :)
2014. nov. 22. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szabad tudni, hogy pontosan mit szeretnél? :)


Az oldaladon normális esetben soha nem fogják észrevenni, ha te nem akarod, szóval hátrányod nem lehet belőle. Ha nem is éveket, de pár hónapot azért még várj, hogy tényleg megmarad-e a késztetés.

2014. nov. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Puppies ***** válasza:

Én is egészségügyben fogok dolgozni és nekem is van már tetoválásom (19 L).A dokik nagy része nyakig van varrva.Mivel az egészségügyisekre nagy igény vagy nem igazán érdekel senkit hogy mennyire vagy tetovált.Én is körbekérdeztem a tetoválás előtt hogy lehet-e bajom belőle de azt mondták hogy a dokiknak sokszor ki is lóg a ruha alól.Olyan helyre rakasd amit max eltakarsz.Lesminkelni pedig mindig le lehet.Nekem mind2 lábfejemen van.

Viszont ha nem vagy biztos magadban várj vele.És mindig legyen jelentése.Divatból ne csináltass mert az elmúlik.

2014. nov. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!