Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék, jól...

Tetoválást szeretnék, jól lenne pár ötlet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem divat tetoválást szeretnék,mint egy nonfigura, egy sárkány a vállamon vagy a többi szar amit úgy is megun az ember 2 év múlva,mert semmi jelentősége sincs.Azon gondolkodtam hogy lehetne egy emlék a két papámról,akiket nagyon szerettem,és felnéztem rájuk de már elmentek. Vagy a célomról,hogy Katona lehessek. Esetleg a kedvenc rapperemről, akit 8 éve imádok,Tupacról. A kutyámról,aki nagyon de nagyon sokat jelent. Szóba jöhet hogy fiatalon mennyre rabja voltam a cigarettának, a piának, és egyéb szar cuccnak. Arra lennék még kíváncsi, ti mennyit agyaltok egy tetkó előtt? Ha van tetoválásotok, mit ábrázol,és mi a jelentősége ? Egyben várom az ötleteket, köszönöm!
2014. okt. 5. 18:33
 1/2 anonim válasza:

Nekem a 2tesóm és az én nevem kezdőbetűi vannak a csuklómon. Ezt akkor nagyon szerettem volna (18 évesen) és nem is bántam meg.

Szeretnék még, rengeteg ötletem is volt, de mindegyiket egy idő után meguntam ezért jó is, hogy nem rögtön mentem és tetováltattam magamra. Cseresznyevirágokat mindenképp szeretnék mert imádom japánt már kicsi korom óta. Én csak olyan tetkót szeretnék amit hogyha megkérdezik miért csináltattam akkor eltudjam mondani hogy tényleg van jelentősége.


Nekem a kutyusos nagyon tetszik, mert amikor ilyen tetkót látok mindig jó érzés tölt el. Vagy a piás, cigizős történetet elmondod egy tetoválónak és rajzol neked egy vagy több mintát.


21/L

2014. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!