Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Anyu szülinapjára szeretnék...

Anyu szülinapjára szeretnék egy tetoválást, ötlet?

Figyelt kérdés

Nekem van egy ötletem ami így hangzik:


"You're still beautiful to me, 'cause you're my mom."

Ez Eminem - Headlights című számában találtam és nagyon megfogott hiszen én is nagyon sokat köszönhetek anyukámnak.

Az egyetlen baj, hogy lehet szóba jöhetne még pár ilyen ötlet. Alkarra akarom. Valami más esetleg?


16/f


2014. jún. 19. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Még nem vagy 18....
2014. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És akkor mi van?
2014. jún. 19. 23:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen 18 év alatt nem vállalnak el.
2014. jún. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt amúgyis magadnak adod, nem neki...
2014. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ennyi befásult faszt. :D

18 év alatt szülői engedéllyel mindenhol tetoválnak.

Amellett nem a véleményetekre voltam kíváncsi.

2014. jún. 20. 09:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy 16 évesen te ezt menőnek/jónak tartod, de huszonévesen mész majd hogy leszedesd, mert ez irtó gáz. Akkor már nem csak anyuci picifia leszel, hanem felnőtt férfi, akinek anyucis tetkója van és furán néznek majd rá mindenhol.

Mellesleg ez nem neki ajándék, mivel ez rajtad lesz. És ha ő is felnőttként gondolkodik akkor inkább kiakad majd ezen.

2014. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

de, pont hogy a véleményünk érdekel, különben nem kérdezted volna meg:D anyukádnak miért jó az, ha rajtad van egy tetoválás? egyetértene ezzel? mellesleg igen... 18 év alatt csak szülői engedéllyel tetoválnak, ettől, hogy ezt elmondták páran még senki nem egy "befásult f_sz", gratulálok ehhez a bunkó stílusodhoz.. inkább vegyél neki virágot.

egyébként is, szerintem az ember magáért tetováltasson, na valaki másért, plusz várja meg, hogy 18 legyen. 14 éves korom óta akartam egy tetoválásom, de vártam vele, nem értem miért nem lehet kibírni azt a pár évet. se több, se kevesebb nem vagy egy tetkóval

2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért remélem ő is kap valamit... :D

Amit kitaláltál, nem olyan jó, ha jobban belegondolsz, van egy elég negatív felhangja is. Csak azért szép, mert az anyukád? Egyébként már nem is...? Hát nem ez lenne, amit olvasni szeretnék, pláne nem a gyerekemre vésve egy életre...

2014. jún. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötleteitek vannak srácok. Nem hinném, hogy valaha is engem anyuci pici fiának nézne, tekintve, hogy 16 éves korom ellenére majdnem 85 kiló vagyok és már szakállas :D

De ez csak részlet kérdés. A szöveget én sem tartom a legfrappánsabnak ezért is kérdeztem meg titeket. Tőlem írhatjátok, hogy ez nem nekem ajándék és a többi de én tudom, hogy az lesz :) Anya túl sok mindenen ment keresztül már elég fiatalon is és tudom, hogy ő mennyit áldozott értem. Aztán ezek után tőlem még azt is mondhatják rá, hogy b*zis. Az sem érdekel.

2014. jún. 20. 10:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ,mint anya nem örülnék,ha a fiam magára varratna bár mit is a kedvemért!Nem örülnék inkább sajnálnám,hogy fájdalmat okozok neki.

Magam nevében inkább valami szép saját kezűleg elkészített ajándékot adnék.

Én pld. a fiamtól kaptam egy fém szobrot,mivel szerkezetlakatosnak tanul.Már 26 éves és nagy becsben tarom a kis szobrocskát.Soha nem fogom elfelejteni,hogy ezt nekem készítette heteken át :)

Ne okoz Anyudnak állbűntudatot,hogy magadra varratsz

valamit.Ő is tudja,hogy szereted és ehhez nem kell magadnak fájdalmat okozni és Édesanyádnak sem.

Gondold meg jó indulatból mondom.


49/N

2014. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!