Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki írna nekem egysoros...

Valaki írna nekem egysoros vagy valami rövid verset vagy idézetet édesanyáról?

Figyelt kérdés
nagyon jó kapcsolatom van anyukámmal őt szeretem a világon a legjobban és megengedte a tetoválást , tudja hogy a tetoválás róla fog szolni csak igazából nemtudjuk hogy mégis mit varattassak magamrA azon tetszik nagyon hogy "anyukám az én őrangyalom" ez gáz?

2014. szept. 3. 11:33
 1/4 A kérdező kommentje:
neharagudjatok a helyesírásért .. nemtudom mi történt
2014. szept. 3. 11:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát.

Én például utálom, ha a képembe nyomják a lényeget. Filmekben, versekben, bárhol. Hogy nem hagynak gondolkodni, helyettem értelmezik, hogy nekem nehogy meg kelljen magam erőltetnem, nehogy kis kreativitást igényeljen a megoldás.


Szóval számomra ez az "anyukám az én őrangyalom" meg hasonló teljesen egyértelmű dolgok nem tetszenek. Egyrészt, ahogy mondtam, a kreativitás hiánya miatt, másrészt azért, mert a gyenge pontod mindenki számára látható lesz.


Én egy közös emléket tetováltatnék képbe. Pl. ha együtt léghajóztatok és imádtátok, akkor egy léghajót. Vagy ilyesmi.

Te tudod, ő tudja, akinek elmondod, tudja, akinek nem mondod, hadd gondolkozzon.



Na, de itt vannak idézetek:

[link]

2014. szept. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit írtál, azt semmiképpen! Ez inkább emléktetoválásnak hangzik... Nincs esetleg valami szimbólum, ami anyukádra emlékeztet, vagy valami amit ő nagyon szeret, egy virág pl., amibe beleírnád, hogy anya. Szép lehet róla egy régi fénykép tetoválása a mellkasodra a szívedhez közel. De attól is függ mi illik hozzád, hogy lány vagy fiú vagy.
2014. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
citatum.hu
2014. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!