Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy néz ki a férfiak számára...

Kicsimanóka7 kérdése:

Hogy néz ki a férfiak számára egy igényes, vonzó, szexis tetoválás egy nő testén? Milyen motívumok amik izgatóan hatnak, és felkeltik az "érdeklődést"?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami igen erotikus tetoválást, ami a férfiak szemében is vonzó, és amit én is büszkén viselek. Olyat ami kifejezi a nőiességemet, de izgató is -egyben. Sajna sok izgató képet nem láttam erotikus tetoválásban... Érdekel, hogy az ellenkező nem szemét mi "gyönyörködteti". Tippeket, képeket, ötleteket várok szeretettel. Köszönet. :)

2014. ápr. 10. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
98%
Teletetovált nő vagyok, de úgy istenesen. Nem azért varratjuk magunkat, akiknek ez tetszik, hogy szexik legyünk mások, főleg az átlagember számára, hanem mert nekünk ez tetszik, így érezzük jól magunkat a saját testünkben. Még csak az sem alapkövetelmény, hogy jelentsen valamit, bőven elég ha díszítő szerepe van és a tulajdonost boldoggá teszi. És magasról teszünk az olyan primitív emberek véleményére, mint az utolsó. Azt a hülye érvet meg el lehetne már felejteni, hogy öregen hogy fogunk kinézni. Biztos a tetoválatlan emberek szépek lesznek ráncos bőrrel meg ősz hajjal. Arról nem is beszélve, hogy annyi tetovált fiatal van már, hogy mire mi megöregszünk, nem lesz már egyáltalán ritka. Legalább elmondhatom magamról hogy éltem, úgy ahogy nekem tetszett, és nem hagytam hogy más beleszóljon.
2014. ápr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hajra!
2014. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Nekem egy tetkóm van, és nem mai, de kifejezi azt, amit igazán szeretek/szeretnék az életben, és még véletlenül sem szeretném szem elől téveszteni. És nő vagyok. Azon legyen tetoválás, aki szeretné, hogy legyen rajta. Ha valakivel szeretitek egymást, akkor nem fogja érdekelni, hol van tetkód, és mi az. Szerintem akit ez taszít, az nagyon felszínes. Ha valaki meg csak egyéjszakázni akar, akkor talán jobb is, ha távol tartja valami.

Szerintem nem feltétlenül kell, hogy szexuális jelentőséggel bírjon, az enyém sem olyan. Szüléssel kapcsolatban meg: válaszd meg jól, hova szeretnél! Én pl gondoltam arra, hogy egy cicamancs valamelyik, vagy mindkét mellemen jó lenne, de mivel onnan könnyebben fogyok is, hízok is, ezért erről hamar letettem. Az alkaromon az álmom köszöni szépen, nagyon jól elvan. :)

2014. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát kismanócska7, nehéz a kérdés :D de tetszik!

Erotikus, vonzó és a pasik érdeklődését felkelti: Egy meztelen nő, aki egy tálca sört visz, és egy felirat: ingyen van. Esetleg még valahogy egy futballpálya közepén :D

Na de viccet félre téve...

Ha nem majmolásból, azaz utánzásból csinálod, hanem mert neked bejön, és ezzel úgy gondolod, szexis leszel, akkor semmi baj sincs ;) Vágj bele! A te tested! Sok ember így van a testével: "Hát, nem rossz, de nem az a nagy badabumm!"... "Hát, elmegy, de kéne valami még..." és a többi. Ők szokták feldobni egy kis lezserséggel, extrémséggel. Vagy egy testékszer, vagy több, vagy egy tetoválás...stb. Sokaknál ha egy nőnek van mellékszere, akkor vonzóbb lesz (az ágyban), vagy ha olyan stílusú tetoválása van, ami befut a nadrágszint alá, vagy a szoknyaszint fölé. (Tudod, kíváncsiság, mi lehet ott, majd ez általában fantáziától függően beindító hatást vált ki.)

Persze, aki irtózik a tetoválás látványától, annak semmilyen sem lesz szexi, vagy épp vonzó.

Sokan tartják a színes mintákat inkább csajosnak. Én nem teljesen vagyok így, én magamon is inkább szeretem a színes mintákat, mint a sima fekete-fehér árnyalatosakat.

Szóval a szín, a stílus, az alak, az elhelyezkedés az személyiség döntése. Lehet egy teljes hátas ábra is annyira "izgató" mint egy aprócska valami.

Teszem azt, szeméremdomb számomra izgató hely, főleg mert nem sokan látják, így privátabb is, de nekem bejön a lábakon illetve mellkason lévő szép művek többsége is.

Viszont így nem minden látszik.

Vegyük példának a "r*banc rendszám" néven ismert területet. Az akkori időben annyit fedett fel, hogy rövid topban járok, és még tetkóm is van, szóval vigyázz, mert vad vagyok! (Tehát nem feltétlen a r*bancoknak volt elsőnek, de végül sajnos az ő körükben terjedt el leginkább, mint divattetoválás, így lenézettek lettek.)

Szóval személyiségfüggő. Nézd meg, hogy te milyen nő vagy,

Tippek: madarak, virágok-illetve növények, különböző állatkák, mintázatok, lehetőleg realisztikusan. (pl nonfi, tribalok, amolyan nagyon rejtett értelemmel bíró ábrák és feliratok annyira nem)

De a legjobban akkor jársz, ha egy valódi profit keresel fel. Ő mindenben tud segíteni, még ha tovább is ad másik tetoválónak (mert esetleg a te elképzelésedet a másik jobban meg tudja valósítani), akkor is kapsz segítséget.

Szóval úgy ezek a tanácsaim. Ha szeretnél tőlem személyes véleményeket, akkor írj privátban rám, de gondoltam inkább így általánosságban fejezem ki.

Remélem segítettem:


- The Blueskin -

2014. ápr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Üzenném a 10. válaszolónak, aki 04.10-én "válaszolt" 12:58-kor:

[link]

illetve

[link]

ez az én véleményem ;) és szerintem még sokaké

2014. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Valahogy nem csodalkozom aki lesulyed az lent is marad!

De hat ez egy kulon faj,az emberiseg vadhajtasai!

De mit is szoktak tenni a vadhajtasokkal....

2014. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

"De hat ez egy kulon faj,az emberiseg vadhajtasai!

De mit is szoktak tenni a vadhajtasokkal...."


- Szóval ezek szerint még a fizikai erőszak is megengedett volna szerinted azokkal szemben, akiknek tetoválásuk van.

És még TE tartod magad normálisnak?

2014. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki véleményét, és okfejtését, de lehet hogy valamit félreértettek páran. A tetoválás igénye már régen megfogalmazódott bennem. Tehát ez adott. Már nem azt kell eldöntenem szeretném -e. :P Az pedig alap, hogy nekem tetsző legyen a minta, de e mellett jó lenne, ha a férfiaknak is bejönne. Ezért kértem javaslatokat, képeket, hogy több lehetőségből találjak olyat, ami nekem nagyon bejön, -de ugyanakkor pasi szemmel is vonzó, kívánatos. :) Köszönöm azoknak akik küldtek/küldenek képet. És az írásokból az is kiderült, nincs még egy annyira megosztó téma, mint a tetoválás. Kinek a pap, kinek a papné, szokták mondani. :D
2014. ápr. 11. 20:12
 19/20 anonim válasza:
2014. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Mint egy sittes qrva!
2014. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!