Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy néz ki a férfiak számára...

Kicsimanóka7 kérdése:

Hogy néz ki a férfiak számára egy igényes, vonzó, szexis tetoválás egy nő testén? Milyen motívumok amik izgatóan hatnak, és felkeltik az "érdeklődést"?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami igen erotikus tetoválást, ami a férfiak szemében is vonzó, és amit én is büszkén viselek. Olyat ami kifejezi a nőiességemet, de izgató is -egyben. Sajna sok izgató képet nem láttam erotikus tetoválásban... Érdekel, hogy az ellenkező nem szemét mi "gyönyörködteti". Tippeket, képeket, ötleteket várok szeretettel. Köszönet. :)

2014. ápr. 10. 09:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nincsenek szexi tetoválások. Tudom, hogy erről nem lehet a nőket meggyőzni, de ez az igazság.
2014. ápr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Nagyrészt egyetértek az elsővel. Ha egy nő nem szexi, akkor egy tetoválástól sem lesz az, ha meg igen, akkor ezen a tetoválás sem változtat. De azért ezt az egy képet megmutatnám: [link] ilyesmi, de kicsit lejjebb és kicsit kisebb - az ember késztetést érez hogy közelebb hajoljon és megnézze mi is az :D
2014. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Egy nőn ne legyen tetoválás.
2014. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez valóban igényes, és szép. :) Tetszik.
2014. ápr. 10. 10:27
 5/20 WheneverYouWant ***** válasza:

A medence csont fölött ezek a szimmetrikus nonfiguratívok nagyon nem jönnek be... meg az értelmetlen halálfejek sem..

Ezek elég jól néznek ki:

[link]

[link]

[link]

[link]

A dolog háttere az lehet hogy úgy gondolom ha egy nő tetováltatja magát az legyen nőies tetoválás...

2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Szia, Én is sokáig gondolkoztam tetováláson, de szerencsére nem csináltattam.. valami hasonlóra gondoltam, mint az előző válaszoló linkjeiben van.de most nagyon bánnám, hogy babát várok..tuti nem örülnék, hogy mindenféle amorf formát felvesz, ahogy nyúlik a bőröm.. Szóval jól gondold meg! :)A páromnak egyébként sem tetszik, mondta hogy örül hogy nincs..Őt kifejezetten taszítja ha ilyet lát egy nőn.
2014. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
A tetkó is olyan mint a cigi, fiatalon sokan jó ötletnek tartják, aztán később meg megbánják. Páromnak is van, gondolkodik hogy kiszedeti.
2014. ápr. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
El vagy tévedve. Tetoválást nem azért csináltatnak, h szexisek vagy vonzóak legyenek(persze vannak ilyen tipikus csillag meg nonfi ocsmányságok...), hanem fontos események, életében elért sikerek, stb. emlékeként általában. De ha biztosra akarsz menni, varrass magadra egy tál töltött káposztát, arra beindulunk.
2014. ápr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Rég rossz, ha egy tetoválástól várod, hogy szexivé tegyen. Nem fog...sőt, ha még "erőszakkal" kiteszed közszemlére, gáz is lesz. A tetoválás Neked szóljon, ne a nagyközönségnek.
2014. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Sehogyan!

En mindig is leneztem a tetovalt embereket,mindegy, hogy no vagy ferfi!

Sittes,csoves,drogos,alja benyomast keltenek bennem!

Nem beszelve arrol,hogy ha megerik a nyugdijas kort, es ralesznek szorulva orvosi ellatasra, akkor kicsit furan fognak kinezni a tetkok a rancos fonnyadt boron,es meg raadaskeppen az osz hajjal!

2014. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!