Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan, akinek 14-15...

Van itt olyan, akinek 14-15 évesen volt tetkója? 15\L

Figyelt kérdés
A szuleitek hogy engedtek meg? Apum megengedi,csak anyukám nem. Nem hülyeséget akarok magamra varratni es tisztaban vagyok azzal,hogy ez visszafordithatatlan!

2014. ápr. 9. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm 15 és az apja csinálta neki (tetkós)
2014. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 éves kor alatt csak illegálisan vagy úgy ha valamelyik rokonod/ismerősöd tetkós lehet tetkód. 16 éves kor fölött is csak szülői engedéllyel lehet.
2014. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem csináltatnék még.nehogy azt hidd tetoválás ellen vagyok mert nekem is van jó pár,de még fiatal vagy és teszem azt most csináltatsz egy ábrát de nyáron meg megnősz és akkor deformálódik,azt nem szeretnéd igaz? én a helyedben még várnék 2-3 évet
2014. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik haveromnak csináltak 11 évesen házipraktikával tetkót rejtegette meg minden de nyáron azért nem tudta eltakarni, kiabáltak vele meg minden de nem lehet már ellene semmit tenni.
2014. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia! nem tudom mikor találtad ki, hogy mit fogsz magadra varratni, de szerintem várj vele. én 12 éves voltam, mikor kitaláltam, hogy mit szeretnék, 18 évesen csináltattam meg. úgy voltam vele, hogy meg fog várni:):D biztos vagyok benne, hogy unod, hogy mindenki azt mondja, hogy mennyit fogsz még változni, én is unom, még mindig ezt hallgatom és valószínű ezt fogom hallgatni örökre a családomtól. de szerintem fogadd meg most ezt a tanácsot:) más érzés most, mintha 18 éves kor alatt csináltattam volna meg. ha gondolod írj és beszélgethetünk:) 19/L
2014. ápr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 évesen kaptam az elsőt szülinapomra, anyám fizette és el is jött velem megcsináltatni. 28 éves vagyok, és nem bántam meg azóta sem. lassan az egész testem tele van, anyukám ha teheti mindig elkísér amikor egy-egy újat csináltatok. :)
2014. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 vagyok 3 honapja van tetkom es lesz 1 megint nem tudtak a szuleim csak utolag
2014. ápr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!