Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról egy lányon?

Figyelt kérdés
Legutóbb a buszon egy lány kezén láttam egy tetkót, egy "rebellious & unconqu..." (a másik szó nem tudom pontosan mi volt) feliratot. Nekem tetszett, mi a véleményetek az ilyen feliratokról, meg úgy általában a tetoválásról?
2014. márc. 27. 19:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az unconquerable volt az, igen! Csak így nem jegyeztem meg :D Tökre megtetszett ez a felirat, nem tudom mi lehet a háttere ennek, lehet, hogy csak szeret lázadni, de az is lehet, hogy tényleg jelentéssel bír. Egész úton ezen gondolkodtam :D
2014. márc. 27. 19:43
 12/19 anonim ***** válasza:
8%

R O N D A

mint a piercing

2014. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Válaszolok a férjem nevében. Ő pl ki nem állhatja egy csajon ha van tetoválása. Az érdekes az, hogy nem tetoválás ellenes, mert neki is van kettő nagyobbacska a vállán. Azt mondja hogy nagyon taszítja az olyan lány, akinek van tetkója. Ennek ellenére nekem is van 3, de csak aprócska. Igazság szerint most fog készülni a negyedik és egyben utolsó, de nagy küzdelmek árán egyezett bele. :D Persze megkaptam azt is hogyha televarratom magam, ő elhagy. :D Szerencsére nem tervezek ilyet, és tudja hogy nem divattetkóim vannak, hanem olyasvalami ami nekem sokat jelent. A negyedik a nagymamámért fog készülni. Tudja mennyire szeretem és tisztelem őt, ezért van annyira intelligens hogy megértse, nekem ez fontos.
2014. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az ilyen semmitmondó, tucat tetoválások nem, ami egyedi, jelentéssel bír, az igen.
2014. márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ez sem lesz semelyik multi cég vezérigazgatója" én azért tervezem, hogy leszek manager, köszi, ugyan a tetkóm eltakarható helyen van, de nem zavar az se ha kilátszik, a piercing meg a szemöldökömben van ;) a tetkóm meg azért készült, mert tetszik, 0 jelentés van mögötte (egy állatfigura)...ha valamit le is tud tenni az ember az asztalra, akkor kb leszarják, milyen piercinged van vagy tetkód

üdv, egy manager helyettese (Magyarországon)

2014. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha szolíd, akkor szerintem szép. Én is jövő héten csináltatom az elsőt és egyben utolsót az oldalamra. 23/L
2014. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Keyszty válasza:
Szerintem eggyáltalan nem gáz nekem is van egy jó pár és ráadásul a 3 nem is kicsi(teli hát,jobb teli kar,jobb alsó láb)és eddig csak elismerő dicséretet kaptam.a karomon egy elegg összetett minta van amiben nekem is található egy szöveg magyarul.ha van jelentése az életben egy szövegnek vagy egy szónak akkor miért is ne?:-)26/L
2014. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 deezerezek válasza:
A tetoválás, akár férfin, akár nőn az emberi test megcsúfítása. Ha ez lett volna az esztétikus, jó dolog, akkor valószínűleg eleve így születik az ember, agy lett volna megteremtve. Az ember úgy nagyszerű teremtmény, ahogy van, nem kell azt mindenféle mellékes pótdolgokkal kiegészíteni. (Itt konkrétan az emberi test megváltoztatásáról beszélek, nem a sminkről, ékszerekről, ha ízlésesek)
2014. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, két tetoválásom van, a héten lesz meg a harmadik. Eddig javarészt pozitív visszajelzéseket kaptam, pedig itt, ahol élek, az emberekre az intolerancia jellemző nagy részben. Mondjuk, már olyat is hallottam, hogy mit csinálsz, ha majd azért nem lesz férjed, mert tetoválva vagy, amire én megjegyeztem, hogy ha valaki az alapján fog ítélni, hogy tetoválásaim vannak, akkor nem is akarom, hogy megismerjen, vagy tetszek neki. Én imádok tetováltani, az érzést is, mikor tetoválnak, meg a kész tetoválást is, ami tulajdonképpen a szuvenír, hiszen szerintem a tetoválás lényege a fájdalom, az elszántság, az önkifejezés és a megörökítés.
2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!