Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a tetoválásr...

Mi a véleményetek a tetoválásról egy lányon?

Figyelt kérdés
Legutóbb a buszon egy lány kezén láttam egy tetkót, egy "rebellious & unconqu..." (a másik szó nem tudom pontosan mi volt) feliratot. Nekem tetszett, mi a véleményetek az ilyen feliratokról, meg úgy általában a tetoválásról?
2014. márc. 27. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha szolid még elfogadható.
2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Kifejezetten tetszenek a tetovált lányok, de a gyomrom fordul fel a sok divatmajomtól, akik csak úgy magukra varratnak. Aztán megkérded tőle, hogy mit jelent, erre a csak a vállát vonogatja, vagy azt mondja, mert tetszik.
2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A csaj amúgy szerintem tudja mit jelent, alapból olyan lázadó kinézete volt. :D
2014. márc. 27. 19:36
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon szépek tudnak lenni. Mármint a tetoválások. Ha pedig háttértudás is társul hozzá, egyenesen fantasztikus.
2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Mátranováki Fényevő ***** válasza:

Gondolom, a másik szó "unconquerable" (legyőzhetetlen) volt.

Egy szinten tetszik, főleg ha valami egyedi, jelentéssel bíró, de a túl sok már annyira nem jön be.

2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha el se tudtad olvasni, mi tetszett benne? Mi van, ha azt jelentette, hogy "idióta"?

Nekem nem tetszik a tetoválás, kifejezetten taszít egy lányon.

2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem valami nonfiguratív ri**ncrendszám, akkor többnyire tetszik.
2014. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
73%

én akarok majd csináltatni 5 helyre kb :D

L

2014. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Mr. Truth ***** válasza:
28%
Ugyanaz a véleményem erről mint a haláltáborokban készült sorszámoknak... Okkal került oda csak hülye okkal egy csillag vagy akármi izléses is lehet de ha tulzásbaviszik akkor gáz... Pl van olyan csaj ismerösom aki egy komplett cseresznyefát tetovált magára ugy hogy a fa gyökerei az egyik bokájánál kezdődtek a virágzó lomb meg a lapockája és a feneke között elfoglalta a hátát...
2014. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Röhögök mindíg ezeken!

Hogy ez sem lesz semelyik multi cég vezérigazgatója :)

Ne érts felre amúgy! Teljesen tetkó és pircing párti vok. De csak oda szabad csináltatni, ahol nem látszik, ha nem kell...

Sokan fiatalon ezt nem mérik fel

2014. márc. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!