Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy tetováló szalonban kb....

Egy tetováló szalonban kb. mikorra adnak időpontot?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy valahol már aznap vagy másnap megcsinálták, általában 1-2 heteket hallok, meg a minap egy ismerősöm mondta, hogy fél év múlvára kapott időpontot. Nyilván ez a tetkó méretétől, jellegétől is függ, az illető korától is (ha pl. még nincs 18 csak mondjuk 17 és fél és nyárra kap időpontot a suli utánra a szünetben), és a szalon ill. a tetováló népszerűségétől is, de kb.?

2014. márc. 26. 21:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én is rákerestem a fiúkra, férfiakra, hím neműekre, egybe, külön, angolul, magyarul, kb. ha 4-5-öt kidobott, a többi lány tündér, vagy max. férfi testén lány tündér. Az angyaloknál nagyobb szerencsével jártam, de azon még gondolkodom.
2014. márc. 28. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!